Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ve Sonunda Açıldı!
Alt 10.12.2013, 12:40   #5
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Ve Sonunda Açıldı!

Sonunda gerçekten... Mesaj atmadığım yer kalmamıştı bir an önce açılması için; ama ürün çeşitliliği umarım ilerleyen günlerde artar. 40 günlük oğlum var; ama ona uygun hiçbir şey yok şu an. İnşallah bebek bölümü sadece link olarak kalmaz. Çocuk bölümünde 2 tanecik eşofman var ama Sivasspor'la alakasını çözemedim. Arma bile yok üstlerinde.

İş yapmaz diye olumsuz yorumda bulunan arkadaşlar da karamsar olmasın lütfen. Yok üstüne denemeden almazmış filan... Geçiniz efendim bu işleri! Bugün artık ülkemizde takım elbiseler bile internet mağazalarından alınıyor. E-ticarette giyim sektörünün payı her geçen gün artıyor. Buna adapte olamıyorsa insanlar o onların sorunu. Kaldı ki yeni nesilin, yani 15-40 yaş arası taraftarın çok daha kolay adapte olacağını sanıyorum bu sürece.

Ayrıca mağaza açılmasını isteyenler: Bu işin maliyetini biliyorlar mı acaba? Bu şekilde ürünlerin internet üzerinden pazarlanması kulübümüze en az maliyetle en çok getiriyi sağlayacaktır. Mağazalar açılırsa aylık kirasını bile çıkartabileceğini sanmıyorum; kaldı ki kulübe bir katkıları olsun. Ayrıca 81 ile satış imkanı varken neden 3-4 ille sınırlı kalsın bu iş. Diğer illerde yaşayan taraftar yok mu?

Velhasılı kelam emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Şimdi sıra biz taraftarlarda... Ben ilk forma siparişimi vererek siftahı yapıyorum. Ama dediğim gibi ürün çeşitliliği şart.
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda agumus_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...