Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor-Boluspor Maçı tahmin ve yorumları
Alt 14.08.2016, 13:36   #28
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor-Boluspor Maçı tahmin ve yorumları

Maç tahmini yaparken ,dikkat etmedim maçsivasda sanıyordum,ben dahil hepimiz yükseklerden uçtuk,öncelikle 2 takımı güç olarak tarttığımızda belki sivasspor biraz dahaağır basabilir,çünkü süperligde hiçde fena oynamayan ,buna rağmen küme düşen kadronun büyük bölümü duruyor,alınan oyuncularda fena oyuncular değil,bolunun kadrosunada baktığımızda hiçde kötü takım olmadıklarını görebiliriz,maça gelince,tüm liglerin ilk maçları genelde birbirlerini tartmayla geçer,mücadele eden takımlar genelde rakiplerinin gücünü tam bilemedikleri için,aman yenilmeyelimde yenersekde yeneriz hesabıyla maçı kilitler,bunun örneğini dünki kupa maçındada gördük,ben öyle çok gollü maç olacağını düşünmüyorum,sivasspor banko kazanırda diyemiyorum,çünkü deplasman maçlarında kilidi açacak bir oyuncumuz [atıf]yada benzeri biri yok,ilk golü atanın kazanabileceği yada berabere kalabileceği maç olacaktır diye düşünüyorum,eğer kalede setcus ,ilerdede atıf olsaydı ,banko kazanırız derdim,bu şartlarda beraberlik ihtimali fazla olan bir maç diyorum,yeni gençler bilmez,eskiden boluyla yaptığımız maçlarda şansımız pek tutmazdı,buna karakter olarak deplasman karnemizin zayıflığınıda eklersek ,beraberliğin iyi olacağını düşünüyorum,elbetteki hepimizin gönlünden galibiyet geçiyor ,kazanırsak süper iş yapmış oluruz,saydığım tüm nedenlerden dolayı maçın zor geçeceğini düşünüyorum,öyle fikrinden,zikrinden dönmeyi pek sevmem,dünkü dediğimi ertesi günü yutmayıda sevmem,dikkatsizliğim için özr dilerim,sivassporumuza başarılar dilerim .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla