Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Emek Hırsızları Defolsunlar Ligimizden!!!
Alt 02.03.2011, 22:43   #107
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Emek Hırsızları Defolsunlar Ligimizden!!!

Alıntı:
İbrahim58070 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fırat Aydunus, Bursa-Sivas maçındaki Sivas aleyhine verdiği hatalı kararları görmüş olup bu maçtada o hatalarından ders almış ve Sivasspor'a haksızlık ettiğini anlamışsa adaletli bir maç yönetecektir.Yok, Sivasspor'a ön yargılı ve anti-pati besliyor ise şimdiden bize geçmiş olsun o maç G.Antep'in dir.

Saygılarımla....
Yani şartlar normal olursa Sivassporun bu maçı kaybetme olasılığı yok derken G.Antep e yüzde bir bile şans tanımıyorsunuz anladığım kadarıyla (hakem faciası olmazssa).. Lig 5.si ile oynuyorsun we son 4 haftanın en formda ekibi ile G.Antebin sahasında karşılaşıyorsun.Hakemler konusunda isyan etmeyen takım taraftarı yok gibi..Her takım belirli haftalarda belirli hakemlere ateş püskürüyor.Bakıyorsunuz hakları yenilmiş takımlar bir kaç hafta sonra aynı pozisyonda farklı konumda olabiliyor.Ben sizin hakem konusundaki tawrınıza saygı duyuyorum Herkez gibi haklısınız buna sozüm yoktur lakin tek neticeli skor yorumunuz bana realitenin çok uzağında bir tahmin gibi geldi..Bizim de gonlümüzden geçen her hafta olduğu gibi Sivassporun galip gelmesinden yanadır..Bu maçı alma şansı elbette wardır olasılığı bile epey yüksektir.Ama unutmayalım ki G.Antep takımının da en az bu kadar galip gelme olasılığı mewcutur...