Tekil Mesaj Gösterimi
Ben Umutsuz Değilim
Alt 28.02.2016, 17:02   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Ben Umutsuz Değilim

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, 'Önümüzde 11 hafta ve 33 puan var, sonuna kadar mücadele edeceğiz" dedi.

Medicana Sivasspor Teknik direktörü Mesut Bakkal 0-0 biten karşılaşma sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Bakkal, takımın mücadelesinden memnun olduğunu belirterek, "Oynanan oyun, ortaya koyan mücadele, insanların tepkisini çekecek kadar gol pozisyonlarına girdik. Zor bir süreçten geçiyoruz. Hafta başından beri iyi çalıştık. Bu maçta yüzde 70 top Sivasspor'da net 4-5 pozisyon var ama atamadık. Tabi ki üzgünüz ama, önümüzde 11 hafta ve 33 puan var. Bu sürecten bir anda çıkılmaz.

Taraftarın tepkisi normal, iyi anlıyorum. Acılarını biliyorum ama biraz daha bize destek olsunlar. 11 haftanın sonunda ne olacaksa olacak. Ama ben umutsuz değilim. Hem de hiç değilim. Ortaya mücadele eden bir takım çıktı. Kaçırdığımız toplar var. Kazanma coşkusu olan bir takıma ısrar etmeliyiz. Bugün yensek, sonraki maçları yenemesek yine düşeriz. Aradaki puan farkları önemli değil, devem edeceğiz. Umutlu bakacağız. Bu takım bana umut veriyor. Kötü olsa zaten söylerim. Seyircimizin tepkisi oyuncunun denemesini etkiliyor. Buradan hep beraber çıkacağız. Bugün aslan gibi oynayan bir Sivasspor vardı" dedi.

Maç sonu bazı taraftarların Aatıf'a tepki göstermesi ve oyuncunun karşılık vermesiyle ilgili de, "Aatıf ile görüştüm. Tepkiler olabilir. Kızgınlıkla olmuş olabilir. Biz 24-25 kişi bu işi hep beraber bitireceğiz. Ben umutluyum" diye konuştu. Bakkal, elindeki oyuncuların performans durumuna göre maçlarda şans verdiğini söyledi. Hussain'in ise yetersiz olduğu için yedek bıraktığını kaydetti..

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...