Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: "Kadromuz Süper Lig ayarında"
Alt 11.08.2016, 20:14   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "Kadromuz Süper Lig ayarında"

Yazmıyım dedim, dayanamadım,yazılacaK konuşacak okadar çok şey varki,nereden başlıyacağımı bilemiyorum,öncelikle sivasspor şanssızlıktan filan düşmedi,bilerek ,isteyerek bu takım düşürüldü kimse kusura bakmasın,ben müneccim değilim ,eğer 1 forvet ve sol açık alınmazsa bu takım düşer dedik,hatta bazı üyeler öyle iyi tahmin ettiki yaw boşuna ligde kalmaya uğraşmayalım bu takım düştü ,ptt lig için şimdiden hazırlık yapalım dediler, vede yanılmadılar ,taraftarın gördüğünü siz görmüyorsanız diyecek söz yok,yönetim anlayışınız tamamen amatördü,halada öyle devam ediyor,neticede sivassporun değil ama sizin layık olduğunuz ptt lige düşmüş olduk,şanşsızlıktan değil,vurdumduymazlık,aymazlık ,adam sendecilik,sahipsizlik,yanlış transfer politakalarınız yüzünden düşmüş olduk,şimdi yıllarca beklediğimiz ,birçok eksikliğine rağmen yeni stad açılışı yapıyorsunuz ,rakip tokatsporbundan 2 yıl önce bu taraftar real madridmi gelir,romamı gelir ,shaktarmı gelir diye hayal kurarken ,açılışı tokatsporla yapıyoruz,sakın tokatlı kardeşlerimiz yanlış anlamasın,gücenmesin,tokatı yada tokatsporu hakir gördüğümden değil,sadece hayal kırıklığına uğradığımızı söylüyorum,2500 kişilik belediye stadı bile daha büyük şatafatla açılmıştı,Sivasda elini sallasan sanatçıya değiyor,bunların birçoğu para bile almadan gelir konser verir,bu şehrin yüzde 60 nın taraftarı olduğu fb yi bile getiremiyoruz,okadar süper lig takımı var 1tanesi getirilemezmiydi?basiretli yönetim ne yapardı söyliyim,basiretli yönetim nedenini 1 türlü anlayamadığım şekilde iptal edilen cumhuriyet kupasını tertip eder,ister süper ligden ,ister ptt ligden 3 takım ayarlanır,hem stadın açılışı yapılır,hemde takımlar ciddi şekilde gücünü sınardı,hem stadı ve takımı gurbetteki cümle alem canlı seyrederdi,bunuda beceremiyorsanız diyecek bişeyyok,takıma gelince henüz canlı seyretmek nasip olmadı,ancak onca parasızlığa rağmen eskişehirsporun 1 tik daha önde favori olduğunu söyleyebilirim ,para krizi çıkarsa başka tabi,diğer rakiplerde önemli transferler yaptılar,sivasspor kalede ve forvette sıkıntı yaşayabilir,eğer ilk yarı itibariyle ilk 5 içinde kalamazsak şampiyonluk hayal olur,herne olursa olsun bu takımın şampiyon olacak kadar kaliteli takım olduğuna inanıyorum,takıma başarılar diliyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...