Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Tek Şartım Hedef Belirlemek
Alt 14.04.2013, 17:15   #42
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Tek Şartım Hedef Belirlemek

gerçekçi olmak lazım gelirse hedefleri teknik direktör değil yönetimler belirler,ona göre bütçe hazırlanır ,hedefe götüreceğine inanılan hocayla anlaşılır ,istediği oyuncular alınır taraftar destek olur hedefe ya ulaşılır yada ulaşılmaz ,ligde diğer takımların yanlış politikaları sayesinde 3 yıldır yırtıyoruz,geçen sezon 2 kritik maçı kazanamasak kümede düşebilirdik bu sezon henüz daha garantilemedik,ts ,bjk ,fb gibi takımları yenemeseydik ,şu anda nerelerde olurduk bidüşünün,efendim hakemler şöyle yaptı böyle yaptı ligden düştükten sonra bunların hiçbir değeri yok, düşen düştüğüyle kalıyor,tüm suçu hocaya ve hakemlere yıkmanında anlamı yok,bu takıma adam gibi oyuncu almayan düşmeyelim yeter diyen vizyonsuz ,misyonsuz futbol cahili adamlarla ancak bukadar olur,kimsenin emeklerini inkarda etmiyorum,hizmetleri içinde teşekkür ederim ,sivasspor lige çıktığından beri 3 yıl hariç hep düşme hattı içinde yada az üstünde kaldı ,yönetim halaa akıllanmadı ümmeti muhammedin parasını doğalara tabiatlara bilmem ne idüğü bellisiz adamlara verdi,2 sene şampiyonluğa oynadık,2 kezde avrupa kupası ön eleme oynadık,bunlarda yönetimin değil bülent uygunun kendi kendine hedef çıtasını yükseltmesiyle ,halkı ve yönetimi pof poflamasıyla başarılmıştır,inşallah ligde kalırızda gelecek sezon adam gibi oyuncularla daha büyük hedeflere yelken açarız
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...