Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti
Alt 30.03.2013, 22:29   #29
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Rıza Hoca İstifa Etti

Küfür-hakaret elbette ki olmaması gerekenler hele ki Sivaslı olan hocaya..fakat Sivaslı olan Çalımbay bütün taraftara küfreder gibi haftalardır aynı hatalarını sürdürüp taraftarın gözüne sokar gibi, taraftara küfreder gibi hayrettinleri, uğurları, doğaları oynatırken nerdeydiniz efendiler? Dua edin bu maç iyisiyle kötüsüyle 3 puanla kapatıldı..Çalımbay hoca demogoji yapmasın, yenilsek de istifa düşüncesini ne denli dile getirirdi orası soru işareti...

Her tepkiye karşı taraftarla inatlaşarak bir tavır sürdürmesi ve asla ve asla eleştiriyi kabul etmemesini hiç söylemiyorum...Ayrıca takımda sırf prim alsınlar diye uğurların, hayrettinlerin ya da doğaların da oyantıldığını veya başka nedenlerden dolayı bazı oyuncuları el üstünde tutup bazılarını dışladğını da biliyorum...burda beni konuşturmayın şimdi, yani o sevgili Rıza hocanız sütten çıkmış akkaşık değil..daha fazla konuşursak hala kritik konumda olan takıma zarar veririz..ama sen sonu zamanı geldğinde de Çalımbayın -taktik anlayış ve oyun planı değil hangi duygusal(!) gerekçelerle oyuncu seçimleri yaptığını açıklayayım!