Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 11.06.2011, 20:50   #35
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aman ne kadar yapıcı ve güzel bir düşünce.. Moralimizi düzelttin saolasın...
kardeş son 2 sezonda yaşananları gördükten sonra başka ne dememizi bekliyordunki.2 sezondur çok olumlu baktık çok yapıcı davrandık sonuç ne oldu .düzelen ne var aynı transfer politikaları devam ediyor tek fark bizi bu sene ligde bırakacak kadar kötü takımların olmayışı herkes il takımı iyi işler yapıyorlar biz hariç.geçen sezon ligin en kötü takımı bizdik bizden kötü olanlar şimdi bank asyada.peki ligin bu en kötü takımına ne takviye yaptıkta lige bu takımla başlayacagız takımın tek eksigi faty miydi .sag bek ,sag açık ,ortaya oyun kurucu ve bitirici bir forvet lazımken ve gidenlerin yeri henüz dolmamışken gelenler ise gidenlerden daha kalitesiz oyuncularken . bu şartlar altında ne dememimi beklersinki kardeş.eger benim yapıcı ve güzel yorumlarımla bir şeyler düzelecekse eyvallah en kralını yapayım ama olmuyo işte.bu yorumlar çaresizligimizin ve sesimizi duyuramamamın .ve sıkıntılarımızın dışa vurumudur başka bi şey degildir.bu arada hepimizin morelini düzeltecek kişiler ben degilim muhterem yönetim kurulu daha dogrusu transfer komitesidir. en kısa sürede hepimizin morellerini düzelmesi dilegiyle kal saglıcakla
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...