Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Bülent Uygun: Türk Futbolu Tamamen Bitti
Alt 07.01.2015, 15:33   #8
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 435 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bülent Uygun: Türk Futbolu Tamamen Bitti

passolig çok güzel bir sistem öyle mi bülentcim.senin bu açıklamaları kimlere nerelere yaranmak için yaptığın belli.ülkeye dönersem tekrar içeri almasınlar diye bir yerlere mesaj yollamaya çalışmışsın da yemezler be canım.ben senelerdir eylül ve ekim'de ingiltere premier league maçlarına giderim.özellikle tottenham, west ham ve chelsea.premier league dünya üzerine maç öncesi denetimlerin en sıkı olduğu ülkedir.e-bilet sistemini kullanan ilk ülkedir.ama bu ülkede gidersin verirsin kimliğini adam gibi biletini alır çıkarsın.kimseye 'zorla' bir kredi kartını itelemezler burada.çünkü siz o kredi kartını aldığınızda verdiğiniz 15 lira değil sadece o adamların kazandığı.yıl içinde hangi kart daha çok tercih edildiyse o oranda belli bir komisyon kazanır anlaşmalı olduğu bankalardan.bunun adı sadece ranttır.ayrıca stada giden insan hakem kötüyse sövüyor.passolig alınca adamın bilinç altına mı giriyorsun da küfür etmesini önleyeceksin.yemin ederim kombinem var sırf şu passolig saçmalığından maça gitmiyorum ya.maç zamanları 2 kez sivasa geldim.içimden o passoligle uğraşıp maça girmek gelmedi.

fazla uzatmak istemiyorum.bu passolig açıklamasını da ingiltere'de de aynı sistem var diyenler için yapıyorum.ingiltere'de kimlik bilgilerini verir bilete yazdırır 2 dk sonra biletini alır çıkarsın eski sistem gibi.ilgilenenlere duyurulur.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alboran'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...