Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Cristian Tanase Sivasspor'da
Alt 01.03.2016, 00:47   #69
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Cristian Tanase Sivasspor'da

İnsan gerçekten şaşkınlığa uğruyor..Biz acaba Cristian Tanase yerine ikizini falan mı transfer ettik..Geçen yıl Tanase :Steau Bükreş te ligde 23,kupada 4,Şamp.ligi elemelerinde 5 maç,Avrupa liginde 5 maç oynamış...Çin liginde ise 11 Temmuz 2015 den 31 Ekim 2016 ya kadar 10 maçta oynamış....Oyuncu 2 ayrı ligde 50 nin üzerinde maç oynamış...Sivassporda ise şu an kadar 5 maç oynamış...Başkan hazır olmadığını fazla kiloları olduğunu söylemişti ama 50 nin üzerinde maça oynayan bir oyuncu nasıl bu kadar kilo alabilir nasıl hala hazır olmaz anlamak mümkün değil..Oyuncuyu Antalya maçında ilk yarı vip tribününden yakından izleme fırsatım oldu..Gerçekten çok şaşırdım adamın koşacak hali yok...Bence bu oyuncuda son 2 yılda fazla maç oynamaktan dolayı bir sorun oluşmuş..Ayrıca Transfermarkt sitesinde oyuncunun 2015 de 2 aya yakın bir süre kas problemlerinden dolayı oynamadığı da yazıyor.....Ayrıca maçta gördüğüm kadarıyla oyuncunun takımla uyum problemi de çok fazla...Çok teknik,topu aynı Hagi gibi nereye atacağını bilen bir oyuncu ama hem kilo problemi hem uyum sorunu hem de takımdaki koordine eksikliği oyununun sivasspora şu an için fazla faydalı olamadığının açık göstergesi...Ben hala bu oyuncudan çok ümitliyim;maç oynadıkça daha da iyi olacağını düşünüyorum..Ama ne zaman takıma uyum sağlar,ne zaman sivasspora katkı yapıp maç kazandırır onu kestiremiyorum..Umarım uyum sorununu ve formsuzluğunu kısa sürede atlatarak sivasspora faydalı olur...Steau Bükreş te tribünlerin sevgilisi olan bir yıldızı umarım sivasspor takımı da bir an önce izler...Mesut Hoca ne yapıp edip Tanase ve Hussain i takıma kazandırmalı..Kazandımalı ki sivasspor maç kazanmaya başlasın..Her takımın Atıf ı kitleyip maç kazanmak istediği bir ortamda iyi Tanase ve Etzaz sivasspora çok maç kazandırır diyorum...Bekleyip göreceğiz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...