Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Cenk Sarıtaş Sivasspor da
Alt 13.06.2016, 04:07   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cenk Sarıtaş Sivasspor da

Cenki Üsküdar maçlarında izleyen kişi olarak konuşuyorum ,belki bu oyuncuyu bilmeyenlere az çok fikir vermiş olurum,10 numara pozisyonunda oynuyor,özellikle rakip ceza sahası içinde ve etrafında çok ters vuruşlar yaparak gol atabiliyor,serbest vuruşlarda alex vuracakmış gibi vuruyor,penaltı atışlarını gol yapıyor,üsküdarın 2.lige çıkmasında ,ligde kalmasında çok büyük emeği olan oyuncu,yani demek istediğim şuki,2.ligden herhangi sıradan futbolcu almıyoruz,takımında fark yaratan ,kaTKI sağlamış,2 sezonda 30 gol atmış bir oyuncudan bahsediyoruz,takımını şampiyon yapmış,ligde tutmuş oyuncudan bahsediyoruz,haa atıfla filan kıyaslamak için insanın aklını yemesi lazım,ben henüz ptt ligine adapte olamadım ,izlediğim bu ptt ligdede cenk ister direkt oynasın ,ister yedek oynasın ki ,ben yedek olarak alındığını düşünüyorum,katkı yapacak oyuncu potansiyeli var,eğer kadroya giremezse büyük ihtimalle,3.ligde şampiyonluğa oynayan ,yada 2 ligde şampiyonluğa oynayan 1 takıma kiralanacaktır,fiyatı 200 bin € görünüyor ,bu lige göre fiyatı bana göre pahalı,süper ligde 250 bin € verip ezekiel hentri yi alsaydık bugün küme düşmezdik,şimdi o vermediğimiz parayı cenke verip şampiyon olmayı umuyoruz burasıda ayrı bir konu ,sadece iyi bir yedek olur bu takıma,lakabıda cem bababaa hayırlı olur inşallah.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...