Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"
Alt 02.05.2016, 11:52   #13
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1252 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Mecnun Bey'i "İstifaya Davet Etmiyorum"

1 sene Ptt 1. ligde oynamak bize bir şey kaybettirmez aksine şahsi görüşüm taraftarı ile takımı ile ve yönetimi ile bir bütün olan eski Sivasspor'u tekrar görmemizi sağlar. Bursaspor küme düştükten sonra şampiyon oldu, Konyaspor yıllarca bu ligin asansör takımı oldu. Altın yere düşmeyle bir şey kaybetmez eskisinden daha sağlam evelAllah lige geri döneriz.

Tüm çakalların pusuya yatarak trabzonun şerefsiz yöneticisi gibi salyalarını akıtarak başkana yüklendiği bu günlerde bizim Mecnun Başkan'a daha çok destek olmamız lazım. Haaa çıkar bir tane babayiğit derki bu takım sahipsiz değil işte kadrom ben başkanlığa adayım işte projelerim der o zaman başımızla beraber ne yapılacaksa yapalım ama tek Mecnun BAşkanın sahip çıktığı yerde elimizdeki tek adam gibi adamı da harcayıp küstürmeyelim. (Ayrıca Mecnun başkana, başka adam yokluğundan değil bu takıma her şeyini verdiği için büyük sevgi ve saygı duyuyorum orası ayrı)

Günahıyla, sevabıyla Mecnun Başkan'da bizde yaptığımız hatalardan ders çıkartarak Tekrar Süper Lige dönmenin hesabını yapmamız lazım. İstifa en kolayı 1 dakikalık iş... Kolayı yapmak değil zoru başarıp bu takımı tekrar Süper Lige çıkartmak Mecnun Başkan'a yakışır.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...