Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR
Alt 15.03.2010, 21:28   #23
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi en doğru kararı vermişsin inan hepimizi bıktırdılar
burda istanbul belediye maçı var elazığdan herkesin tanıdığı yener şahin var aradı telefonla abi bu maça bize destek ver diye kesin kez daha kılımı kıpırdatmayacağım diye kendi kendime söz verdiğim halde fatih ilter vede rıdvanın gayretlerine kayıtsız kalamadım 50 bilet söz verdim sivasda iş yapıyorum sivasın kalbur üstü esnaflarını teker teker dolaştım bana çıkartıp 10 tl veriyorlar almadım.
bu şahislar protokol trübününde attınmı mangalda kül bırakmayan iş adamlarımız
kayseriden sivasa pazarlamaya gelen pazarlamacı arkadaşlara söyledim hepsi çıkardı 50 tl verdi ben burdan onlara teker teker tşk ediyorum
biletten sonra yeniçeriden fatih abi kulupde 10 tane davul var dedi şunları bir alalım dedi tamam mehmet oflazı arayım dedim aradım murat mecnun başkanla görüşeyim sana döneyim dedi
10 dakka sonra aradı murat kulupde davul yokmuş dedi dedim abi oray biliyor faruk taşseten biliyor kulupde 10 tane davul var biz bunları keyfimize istemiyoruz 300 kişilik bir taraftar grubuyla kale arkasına girip destek vereceğiz dedim
tamam ben farukla konuşurum dedi maçtan birgün önce gidin alın dedi
maçtan birgün önce gittim faruk taşseteni gördüm dedim abi davul için geldik mehmet oflazında haberi var mecnun başkanında haberi var
önce bize siz kimsiniz neye geldiniz diye fırça çekmeye kalktı ters cevap alınca yumuşadı
sonra ben davulları babamın hayrına istemiyorum dedim benide trübündeki çocuklara benzetme ben esnafım veriyorsan ver vermiyorsan verme dedim
sonra bana ben mehmet oflazın mecnun otyakmazın lafıyla kimseye davul vermem dedi gidin bildiğiniz yere söyleyin dedi
bende kendi kendime kızdım yazıklar olsun dedim bir dahada tövledim
bu sene şirketim olarak 11 tane protokol kombinesi aldım toplam 6600 tl ödedim erdal sarılara aldığım formanın haddi hesabı yok mağazadakiler çok iyi biliyor
taraftar gruplarına yaptığım desteği hepsi biliyor ama hepsi boş imiş artık benim içinde bu sevda bitmiştir
herkes çevremdekiler çoğu kez bırak bu ayakları sana yakışmıyor dediği halde bir çocuk gibi sivasspor sevdamı yaşamaya çalıştım ama anladımki boş imiş
ne yönetimin umurunda, nede başkanın, nede futbolcuların biz boşuna bir yerlerimizi yırtıyoruz
bazı kişiler kötü günde terk ediyorsunuz diyebilir iyi gün dostu diyebilir
ben şunu söylüyorum bu sitedekilerin yarısı yazdıklarının yüzde onunu gerçekleştireydi biz sivasspor olarak bu durumlara düşmezdik
hepiniz kalın sağlıcakla

Vay be koca koca kulüp yöneticileri on tane davulu mesele yapacak kadar ufaldılarsa artık burası da sözün bittiği dibin göründüğü yerdir! Yazık! Aralarındaki iletişim ve birbirlerine gösterdikleri saygıya da hayran kaldım doğrusu!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır