Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 1 Puan Moral Oldu
Alt 24.04.2016, 22:09   #35
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 1 Puan Moral Oldu

Değerli arkadaşlar beni biliyor,mesut bakkal ilk gelecek hocalar arasında adı geçerken şiddetle karşı çıkmıştım,çünkü sivassporu bulunduğu zor durumdan kurtaracak kalibreye ,yeteneğe sahip görmediğim için ,70 yıllardaki 2 puanlı sistemin hocası ,bugünün futbol dünyasında bu adam 3.ligde bile takım yönetemez,takım kazansa bide 2-0 önde ,belkide ligde kalışımızı kutlayacaktık,adam utanmadan milletin zekasıyla alay edercesine 1 puan moral oldu diye demeç veriyor,hanii ligin ortası filan olsa ehh basakşehirden 1 puan iyidir derdim,ölüm kalım maçına çıkıyorsun,kazansan belki bu yılki tüm yönetim hatalarına,tüm hocaların kendide dahil,hatalarına,tüm oyuncuların hatalarına çizgi çekilecekti,hadi aslanlarım mutlaka 3.golü bulun demek bukadarmı zor,gol atacak adam almıyor ademi alıyorki, skora yatsın,sivasspor skoru korumaya oynadığı hangi maçı kazandı?sen 70 dak rakibi üstüne çekip skoru koruyamazsın,sivasspor buna uygun takım değil,sivasspor hücuma kurgulu 1 takım,bunu hoca görmüyor ,utnmadan 1 puana seviniyor,yazık bu takıma be ,şu hocadan medet umuyoruz
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...