Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Okan Buruk çıkış arıyor
Alt 26.10.2015, 13:41   #7
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Okan Buruk çıkış arıyor

Sergen Yalçına Sivasspora ve Sivasa katkılarından dolayı teşekkür ediyor, yeni hocamız Okan Buruk'a da hoşgeldin diyorum.Öncelikle Sivassporun çıkışa geçmesi için gereken şeyin başında birliktelik,birliktelik ancak aynı ruh aynı heyecan ve aynı amaç için saha içinde ve saha dışında profosyonelce davranış gösteren futbolcu, teknik heyet ve yönetim ile olur.Biz bu birlikteliği sağladığımızda takım çıkışa geçecektir.Okan Buruk yeni bir yüz, illaki takım üzerinde olumlu etkisi olacaktır.Gönül istiyorki bu olumlu etki kalıcı olsun, skora yansısın.Futbolcu kadromuz çoğu lig takımından iyi seviyede bize lazım olan iyi bir kondisyon ve taktiksel mücadele.Umarım bunu da Okan hoca verir ve ligin ilk yarısında hak ettiğimiz sıralamada ilk 10 arasında oluruz.Tekrar başarılar diliyorum, hayırlısı bakalım zaman neleri getirecek neleri götürecek.Giden gitsin lakin biz süperligde hep aynı şevkle mücadele içinde olalım.....