Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 07.03.2013, 23:04   #55
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Daha öncede dediğim gibi Rıza Çalımbay uzun vadede takımı idare edecek bir teknik direktör değil..Görev aldığı diğer takımlarda olduğu gibi bahanelerin arkasına sığınmaya devam ediyor..Ama altyapı antrenörü olarak Türk futboluna hizmet etmesi onun için mutlaka daha iyi olacaktır..Serpil Hamdi Tüzün,Ekrem Karaberberoğlu gibi Türk futboluna emeği geçmiş antrenörler gibi olması daha doğru olacaktır...Ama teknik direktörlükte ısrar etmeye devam ederse hem kendine hem de Türk futboluna zulumden başka bir şey olmaz..Hani deniyor ya taraftarı dinlemiyor diye,Rıza Çalımbayın yardımcı hocasını bile dinlediğini zannetmiyorum..Çünkü birçok maçta Bülent Albayrak’ın kendisine bir şeyler anlatmaya çalıştığını,Rıza Çalımbayında ters davranarak Bülent Albayrak’ı kulubeye gönderdiğine dikkat ettim..Bülent Albayrakta suratı düşmüş şekilde kulubede otururken akabinde Sivassporunda kalesinde gollerle karşılaştığına dikkat ettim...Bunun yanı sıra Rıza Çalımbayın çalıştırdığı diğer takımları da düşünürsek oyuncuların ve takımın kendisinin önüne geçmesini istemiyor diye düşünüyorum...Yani bir zamanlar Daum’un benimsediği politikadan farksız olduğunu düşünüyorum..Yoksa niye her gittiği takımda beşiktaştan söz ediyor zannediyorsunuz ? Düşme hattında olan bir takımı kurtarıp orta sıralara çıkardıktan sonra niye tekrardan ligin dibine attığını zannediyorsunuz ? Bu yüzden Sivassporda buna çanak tutan yönetim ve başkanda eşdeğer hatalıdır..''Bakın Kayserispora,yerli hocaların bazı durumlarından dolayı yabancı teknik direktörlerle çalışmayı tercih ediyorlar.''Sivassporun üst üste 3 galibiyeti yokken,Kayserispor 6 maçtır yenilmiyor ve galibiyet serimizi devam ettirmek istiyoruz diye basına beyanat veriyorlar..Ayriyaten Hector Cuper’in mor-beyaz kravat takması,Hikmet Karamanın yeşil-beyaz atkı takması,Şenol Güneşin bordo-mavi atkı ve eldiven kullandığını düşünürsek Rıza Çalımbaya bu konuda serzenişlerin olması da tuhaf karşılanmamalıdır...Sivasspord an ziyade kendisiyle ilgili açıklamalar yapmasını da hiç şık bulmuyorum zaten..
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gülkız'a Teşekkür Ediyor...