Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Zara Belediyespor 3. Ligde
Alt 13.04.2015, 01:31   #28
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Zara Belediyespor 3. Ligde

ZARA sporun 3.lige çıkması başta türkiyedeki diğer ilçeler olmak üzere ,sivasın diğer ilçelerinide harekete geçirecektir,türkiyede ,zaranın 50 katı gelişmiş büyük ilçeler var ,belediyelerinin bütçesi trilyonlarla ifade ediliyor,ancak amatörde mücadele ediyorlar,zaralılar bunun kıymetini bilmeli,birzamanlar kangalsporda 3.ligin eşiğinden dönmüştü,sivas ligini namağlup bitirip finalde turhala elendirildi sanırım,zaranın 3.lige çıkması ,başta susehri,divriği,gürün ,yıldızeli,kangal olmak üzere diğer ilçelerin belediyelerini ,işadamlarını ve devlet erkanını harekete geçirmesini umud ediyorum,zaranın stadı iyi bir tadilat gerektiriyor,sayın bakan söz verdi bakalım ,şenliklerde düşünülmeli,enaz 5000 kişiden aşağı olmamak koşuluyla 2.ligi bile kaldıracak kalitede güzel bir stadyum yapılmalıdır,zaranın ekmeğini yiyip suyunu içen ,ancak ,kapısının önündeki maÇA gitmeyenlerde artık birzahmet ilçelerinin takımına sahip çıksınlar,idda ediyorum ,gurbetteki ve merkezdekiler maça gitmeseydi,enfazla 200 kişi bilemedim 300 kişi olurdu,daha önceki şampiyonluğa oynadığı seyirci rakamı ortada,zara sivasın en fazla köyüne sahip ilçesi ,boş işlerle uğraŞMAYI bırakıp ilçelerine sahip çıkmalarını bekliyorum ,tekrar 3.lige hoş geldiniz hayırlı olsun diyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...