Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Çare Asker Bülent...
Alt 25.01.2016, 13:59   #63
tufandarıcı58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tufandarıcı58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çare Asker Bülent...

Sivassporda bülent uygun tek çare diyen arkadaşlara sormak istiyorum Bülent hoca değilmiydi takımın yapısını bozup sıfırdan takım oluşturacağım deyip sonrada takımı küme düşme potasına sokan ondan sonra da takımı bırakıp giden gittiği takımlarda bile çare olamamış bir hoca Sivasspora nasıl çare olacakmış benim içinde tek çare Rıza hoca Rıza hocaya bülent hocaya tanınan hakların yarısı tanınmış olsaydıda görseydiniz o zaman siz Sivassporu hoca takıma takviye lazım dediğinde para yok derseniz hoca tabi başarısız olur bu saatten sonra Sivasspora kimse derman olamaz hiçbir hoca dikiş tutmaz arkadaşlar ırmak geçilirken at değiştirilmez bu hezeyanlarınızı yönetim dünyaca ünlü bir hoca getirecem diyerek hocalık tecrübesi olmayan roberto carlosu getirip Rıza hocayı gönderirken Rıza hocayı göndermeyin diye yapacaktınız ha bu arada Roberto carlosun futbolculuğuna diyecek birşeyim yok dünyaca ünlü bir futbolcudur sergen hocada futbolcu olarak kalitelidir ama hocalık tecrübeleri yoktur ikisininde boşverin şimdi felaket telallığı yapmayı sezon sonuna kadar çaresiz okan burukla devam sezon sonunda eğer takım düşmezse o zaman çaresine bakılır ama ne olacağı hiç belli olmaz okan hoca bir iki maç daha kaybetsin siz asıl o zaman seyreyleyin gümbürtüyü takım bir batağa gider ki manchester unitedin emekli hocası siri yani alex fergusonu bile getirseniz fayda etmez benden söylemesi
tufandarıcı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tufandarıcı58'a Teşekkür Ediyor...