Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Stad inşatında çalışmalar aralıksız sürüyor
Alt 03.02.2015, 22:08   #1476
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Stad inşatında çalışmalar aralıksız sürüyor

Alıntı:
özmen58nadim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1. kimsenin 25.000 rakamını görünce moral bozmaya hakkı yok.
2. mevcut stadın kapasitesi 16.729 bu stat şampiyonluğa oynadığınız sene bile bir kaç maç dışında dolmadı . önce bu stadı dolduracaksınız ( sözüm moral bozana 25.000 rakamına ) sonra sosyal medya ve yazılı ve görsel basında sesinizi duyuracaksız.
3. passoşig satışlarının en az olduğu yer Sivas lige yeni çıkmış ve ligde kalma mücadelesi veren Balıkesirspor bile bizden fazla passoşig kartı satmı önce 16.729 adcet koltuk sayısı kadar passolig satılacak sonra çıkıp diyeceksiniz ; bakın bu stat bize küçük geliyor yarın yeni stat bitince ( o 25.000 rakamına moral bozanlar ) diyeceksiniz bize bu 25,000 kolyuk yetmedi verdiğiniz sözleri tutun kapasiteyi arttırın diyeceksiniz.
4. stat kapasitesinden yapılan işten bihaber olanlar ( o 25.000 ) rakamına moral bozanlar ) haberi zadece buradan duyup ahkam kesip yüksek perdeden konuşanlar stat kapasitesi 25,000 değil son düzenleme ile 31.967 dir.
5. bu da size kapak olsun ( o 25,000 rakamına moral bozanlar ) .... daha sayardım ama sizin Sivas lı olduğunuzdan bile şüpheliyim ( o 25.000 karamına moral bozanlar )...
Fikirler moral bozsada nihayetinde fikirdir...Karşıt görüş ve eleştiri olmayan yerde dikta görüşler hakim olur ve böyle bir durumun sonuçları örnekleriyle hep negatif olmuştur..Bu yüzden fikirlerin çatışması konuşulması tartışılması taraftarı olmuşumdur..Medeni kavramının içinde bu olgu her daim yerini muhafaza etmiştir...Bu konu hakkında yılı geçmiştir burada bir çok başlıkta bir çok yorumda bulunduk..Moral bozanların içerisinde sanırım bende olduğum için sizin yorumunuza cevap yazma gereği duydum sakın beni yanlış anlamayınız..Siz olaya tek bir pencereden bakıyorsunuz Stadın dolmadığını buna karşı yüksek kapasiteli bir stadın istenmesinin tepkisini veriyorsunuz...İnanın o stadın dolmadığını buradaki her kardeşimde sizin gibi biliyor O stadın dolmasınınıda herkez istiyor buna şüphe yok..Fakat şahsım adına konuşuyorum ben Sivasspora Sivas kentine yüksek kapasiteli bir stadı dolması için değil ileride olası organizasyonlarda Türkiyenin ev sahipliğinde Sivas kentininde rol almasını Sivas kentinin reklemının yapılmasını istediğim için bu fikrin peşinden koştum .Ve emin olunuz bir çok kardeşimde bu yüzden istemiştir..Ve şunu söylemek istiyorum Sivasspor futbol takımının ve Sivas kentinin iyiliğini başarısını istemek için emin olunuz Sivaslı olmaya gerek yok ...Saygılar