Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: ANADOLU TFF Protesto Org.
Alt 07.01.2009, 09:38   #5
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: ANADOLU TFF Protesto Org.

Alıntı:
omer26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merhaba,

Ben bir Eskişehirspor taraftarıyım. Bildiğiniz üzere geçen hafta TFF binasına tüm ANADOLU taraftarları adına beyaz karanfillerimizi bırakarak bozuk düzene karşı duruşumuzu sergiledik. 11 Ocak 2009 tarihinde her taraftar grubuna kendi ilinde "Beyaz Karanfil Beyaz Sayfa" eylemini gerçekleştirmesi çağrısında bulunduk. Siz Sivasspor taraftarlarına da bu forum aracılığı ile ulaşıp bu duyuruyu tekrar yapmak istedik. Hepinizin bu organizasyona destek olacağından eminiz. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Basın açıklamamız aşağıdadır:

Değerli Basın Mensupları;

Son zamanlarda yaşanan hakem hataları Anadolu Kulüpleri’nin “3 büyükler” olarak tabir edilen takımlara karşı birçok puan kaybetmesine neden olmuştur. Büyük bütçelere sahip bu takımlar, biz Anadolu Kulüpleri’ni birer piyon olarak görmektedirler. Onlara göre Türkiye’de futbol sadece kendilerinden ibarettir. Hatırlatmak isteriz ki Turkcell Süper Ligi 3 takımdan değil 18 takımdan oluşmaktadır. 3 takımın oynadığı maçlarda, derbi maçlar haricindeki puan kaybına neden olan hataların çoğu Anadolu Kulüpleri’nin canını yakmaktadır.

acaba son hakkınız yenen maç olan ts'yi neden bu eziklerin içerisine dahil etmediniz merak ediyorum

hakemin verdiği kararlar ve kırmızı kart sonrası 3 puanınız trabzonspor'a gitmedimi sizin??

Evet katılıyorum süperlig 4 takımdan oluşmuyor
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla