Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz...
Alt 06.01.2014, 12:13   #30
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Football Manager Kariyer Hikayeleriniz...

Alıntı:
slayer58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cm diyorum, 4-1-2-1-2 diyorum, nikiferenko-tsikalgo-taribo west diyorum.

kariyer olarak ise, athletic bilbao ile ispanya ligi şampiyonluğu diyorum. bask bölgesi dışında transfer yapamadığınız için, hile yapmadan şampiyon olabilmek için iyi bir hoca olmanız gerekiyor.
Tebrikler gardaş, zor iş...

Benim ileride anlatacağım bir kariyer hikayemde Divriğispor'u editörden üst lige aldım (Yoksa yönetilemiyor) O'nunla başladığım kariyerimde Süper lige kadar çıktım (5 senede), 3 sene de süper ligte didindik durduk en sonunda ligin başında dibe demir atınca istifa ettim. Yerime Engin İpekoğlu geldi kurtardı takımı ama ben 1 sene kadar işsiz kaldım sonunda Frankfurt çağırdı, 3. senede şampiyon olduk, sonraki sene UEFA aldık (Finalde Kayseri ile oynadık ) Sonra Fiorentina 2. sene şampiyon olduk Sonraki sene Şampiyonlar Ligi, Sonra Athletic'e gittim, orada da 3. sene de şampiyon olduk 5. sene sonunda Avrupa'da 2 kere final oynayarak Sivasspor'a geldim Sivasspor'da da uzun bir süre kaldıktan sonra 3. sene de şampiyon olduk sonraki sene UEFA finali ve Divriği'ye geri geldim ve 4. sezon sonunda şampiyon olduk ortalama 35 senelik bir kariyerdi Fakat en zorlandığım şampiyonluk Athletic ve Divriğiydi...
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla