Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kupayı bırak,lige bak!
Alt 14.04.2012, 17:27   #5
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Kupayı bırak,lige bak!

SİVASSPOR arada doğru gösteren bozuk saat gibi bu takım tıkır tıkır herzaman doğru çalışan saat gibi olmalı istanbuldaki maçı konsantrasyon eksikliği yanlış kadro ve taktik anlayışıyla kaybettik sahada çok güçlü olan değil çok akıllı oynayan kazandı BURSADA EN tehlikeli kimdiye kime sorsan batalla pinto derler bu adamları tutamadık rıza hocanın huyu bu rakip takımı analiz edememek bjk yle oynuyoruz fernandes sivok fb yle oynuyoz alex samsunun dandik golcüsü beavumu ne onu bile yıldız ettik 2 gol attı bize aklımızın başına gelmesi için böyle hezimetmi yasamalıydık bu maç telafisi olmayan taktik maçıydı önce güvenlik deyip oynamalıydık 2 maç kazanıp avrupanın kilidini açacakken son umut playof kaldı avrupaya edirneden değilde rusya üzerinden gitmeyi seçtik ben playofta başarılı olacağımıza inanmıyorum futbolcularımızda inanılmaz düşüş isteksizlik var deki playofda lider olduk büyük ihtimalle bjk yada ts ile final oynamayı hakettik o final maçını da bize yedirmeyecekler nasılki bizi hakemler marifetiyle ilk 4 dışına attıran zihniyet finalde sivasa yine yedirmezler bundan dolaYI playof maçlarından umudum yok açıkcası benim için bu maçlar heyecanın 5 6 maç daha devam etmesi birazda kasamıza para girmesi için önemli
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla