Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor
Alt 10.11.2013, 03:16   #49
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor

Hotz'un Sivasspor sevgisi
Sivasspor için Almanya'dan geldi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'a gönül veren ve kırmızı-beyazlı ekibin bu akşam Bursaspor ile yapacağı maçı izlemek üzere Almanya'dan Sivas'a gelen 47 yaşındaki Jürgen Hotz, taraftarların ilgi odağı oldu.

Almanya'nın Nürnberg kentinde yaşayan ve Sivassporlu taraftarlarca kendisine Alman Yiğido lakabı takılan Hotz, 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğinin daveti üzerine Bursaspor maçını izlemek amacıyla Sivas'a geldi.

Sivas Nuri Demirağ Havaalanında Sivasspor taraftarları tarafından karşılanan Jürgen Hotz, bir müddet şehri gezdikten sonra Spor Toto Süper Ligde oynanan Sivasspor- Bursasspor karşılaşmasını izlemek üzere 4 Eylül Stadına geldi. Jürgen Hotz karşılaşmayı burada Sivasspor'lu taraftarlar ile birlikte izledi.

KOLUNDA SİVASSPOR DÖVMESİ VAR

Almanya'da yaşayan Sivas'lı bir arkadaşı sayesinde Sivasspor'u tanıdığını ve zamanla kırmızı-beyazlı ekibin fanatiği haline geldiğini söyleyen Jürgen Hotz, Sivasspor sevgisi takımın Süper Lige çıkması ile birlikte başladı. Karın içinde oynadıkları bir karşılaşmalarını izledim. Sivasspor sevgim bunun üzerine başladı. O günden bu yana bütün karşılaşmalarını izliyorum. Roberto Carlos başta olmak üzere bütün futbolcuları seviyorum. Öncelikle sporu seviyorum. Sivas'ın da oynadığı futbolu seviyorum. Sivas'a gelmişken şehri ve insanlarını tanımak istiyorum. Sivas'a ilk kez geliyorum. Sivas'ta yaşayan herkesin kalplerinin Sivasspor için atması gerekir" dedi.

Kolunda Sivasspor dövmesi bulunan Hotz birkaç gün kentte kaldıktan sonra ülkesine dönecek.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58CeZa58'a Teşekkür Ediyor...