Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Özür Diliyoruz
Alt 08.10.2015, 14:35   #9
canimsivas58
Acemi Yiğido

35 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 canimsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Özür Diliyoruz

Alıntı:
GraveYard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burhanın üstüne çok gidilmeye başlandı özellikle diyarbekir maçından sonra. Ben bu kardeşimize sonuna kadar inanıyorum temiz kalbiyle mücadelesini veriyor gol atarken çok iyiydide şimdi mi çok kötü oldu bu adam, evet belki pozisyonlara giriyo ama atamıyor bence pozisyona girmesi bile bi kanat oyuncusu için yeterli atamasada pozisyona girmesi bile rakip takımı geriye çekilmesi için büyük tehtit oluyo bana göre. Şunuda unutmayın ki burhanda giderse küstürülürse onun yerine bizim yönetim adam akıllı transfer yapamaz biraz daha sabırlı olmamız lazım. Futbolcu kardeşlerimiz yine yüzümüzü güldürmeye başlıcak biz taraftarlar olarak üstümüze düşeni yapalım mersin maçının 65 80. dklarındaki desteğimizi 90 dkya yayarsak hırslanıp daha iyi mücadele edeceklerdir. Gol sonrası cicinhonun sevinci erkan kaşın oyundan alınışındakı hırsı ibrahimin kırmızı kartdan sonraki üzüntüsü ümitin korkusuzca kendini feda edişi vb. sabırlı olalım lütfen biraz karalamak yerine sahip çıkalım futbolcu kardeşlerimize.
cok dogru dedin, tebrik ederim. aatif, burhan her ne kadar formsuz olsalar, en önemli oyuncularimiz. cicinho zaten.
en cok dikkatimi ceken, ademin inanilmaz top kayiplari.
canimsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla