Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 23.04.2016, 18:45   #18
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Boşuna kimse heveslenmesin ,bu yönetim ligde kalsakda ,düşşekde gitmez,heleki biz beceremedik sivassporun önünü açmak için istifa ediyoruz dediler diyelim,bu takıma kimse talip malip olmaz,kayyuma kalır kayyum dediğin vali filan,sivasın valisi varmı? adını bilen varmı?belediye başkanı desen sivasla ,Sivaslılıkla alakası olmayan bi garip vatandaş,sivaslıları bilmiyorumda ,beni ne zihniyet olarak nede, bürokrat olarak temsil edecek kalibrede biri değil,kaldıki belediye başkanlıiğını bile beceremiyor , bide Mehmet özhaseki gibi sivassporu el altından destekleyecek öylemi?sivasspora kimse talip olmazsa ,şehrin girişine kocaman harflerle SİVAS DAN ADAM ÇIKMAZ yazılması lazım,bu yönetim takımı kayyumdan aldı ,kayyuma devrederler ,yine sivasdaki çok bilmişler yalvar yakar yönetime destek sözü verir ,yalaka basınında desteğiyle taraftar suçlu bulunur ,yola devam ederler ,beğenen sivassporu tutar ,beğenmeyen tutmaz derler,ustamızın adı hıdır elimizden gelen budur diye yola devam ederler,şahsi kanaatim ,eğer sivasspor tekrar şaşalı günlerine dönecekse,ALLAH canımı al diye yöneticilik yapıp ,nerde küme düşmüş takımda ki oyuncular varsa ,nerde bitik oyuncu varsa takıma dolduran ,hatıra gönüle futbolcu alan,haksızlığa destek olan,taraftarla arasında çok büyük mesafe olan ,taraftarın fikirlerine kulak asmayan ,yöneticiliği angarya olarak gören ,s.. nin ucuyla transfer yapan ,heyacanını kaybetmiş yöneticilerle değil ,heyecanlı,bilgili ,tecrübeli yeni yönetimle olur, benim için mecnun başkan yada başkası farketmiyor ,3 de alacağım yok,5 te vereceğim yok,giden ağam,gelen paşamdır,uzun lafın kısası son 4 yıldır hep düşme korkusunu ensemizde hissetiğimiz halde ders aldık dedikleri halde ,ders almayan bu yönetimden bir cacık olacağını düşünmüyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...