Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yönetim İstifa
Alt 22.05.2016, 11:34   #246
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Yönetim İstifa

Yukarda belirttiğim malum konudan mevcut konuya geçecek olursam,
Akhisar maçından sonra Mecnun Otyakmaz tribünlere geldiğinde uzun yıllar sonra yuhh sesleri, başkanım yeter ya, başkanım uyuyormuyuz uyuyormuyuz, yeter ya yeter lan, suslan gibi tepkilerle karşılaşmış olup, tribünlere gelmeden önce ise yönetim istifa sesleri çatlak vermiş olup, tribünlere gitme tercihini bu yüzden kullanmıştır. Ancak başkana sahip çıkanların da gözüktüğünü belirtmessek haksızlık yaparız. Bu durum Burdaki Yiğidoları haklı çıkartmakta, bugün eski söylemlerin doğruluğu ortaya çıkarak taraftarların ikiye bölündüğü ispatlanmıştır. Sanal alemde de kaçacaklar, başkansız olmaz söylemleri de buna eklenirse ve herkes buna şahit olursa bölünmek üzere olduğumuz anlaşılmıştır. Tribün olayına gelecek olursak, uzak mesafeden Hırsız diye bağıran bir grup taraftar, tepki gösteren taraftarlar ve destek veren taraftarları da katarsak çok zıt bir ortam ortaya çıkmıştır. Bu ortam sayın başkan daha önce taraftarlarla aynı tribünde maç izlerken yaşanmamıştı. Herkes bunu hatırlar. Ancak ayak bastığı bu tribünde yaşanıyorsa, başkanın kafası karışmıtır doğal olarak. Kongre kararı alınmış ve açıklama gelecek kişileri korkutma anlamında olsada, sonradan çıkacaklardır Sivasspor'a sahip çıkanlar diyerek te bu açıklamalarını düzeltmiştir. Baskın bir karar olduğu için aday çıkmaması durumu da yönetimin suçu olarak kalacaktır. Herşeyin başlangıcını tribünlerde ki duruma bağlayan başkanımız haklıdır. Çünkü arbede yaşamış ilk başkan olarak tarihe geçmiştir. Yükselten başkan olarak tarihe geçmiş olmasınıda unutmamak gerekir, ama düşüren başkan olarakta tarihe geçmesiyle söylemlerini aday olmayacağım diyerek vurgulamaktadır. Devam etmesi durumun da ise, Sivasspor'un zarar görmemesi için sessiz kalınacağına inanıyorum ve 1. Ligde başarısızlık olursa bu tepkilerin küfüre döneceğini düşünüyorum. Başkan aklını kullanarak hareket etmektedir. Tepkili taraftarların gelmediğini de düşünürsek Akhisar maçından sonra, iler ki maçlara geleceğini sayarsak durum vahim olur. Herşeyin hayırlısı diyerek, mübarek bir geceden zikir yaparak çıkmış bir insan olarak Allah Sivasspor'umu korusun der, muhteşem ve heyecanlı bir imtihanda olduğumuzu belirtirim. Heyecanın olduğu yerde mutluluk doğar. Camia olarak bu tür şeyleri yaşamamız, tekrar karşılaştığımız da bizleri profosyonel düşünmeye zorluyacaktır. İlk defa böyle şeyler yaşıyoruz diye sinirlenmeyin. Herşeyde bir hayır vardır.

Başkana desteğin ve tepkinin aynı anda verildiği tribün arbedesi, polislerin ve güvenliklerin araya girmesi, başkanın kol kaldırması ve tepkisi aşağıdaki videoda mevcuttur. Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Not: Hırsız söylemlerine asla katılmıyorum. Başkanın bırakmasının hayırlı olacağına inanıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=jggXn1TtAWU