Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya
Alt 01.11.2013, 21:44   #24
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: İstanbul'daki Sivaslılar Arenaya

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş sanırım hiç istanbulda maça gitmemişin boş boş sallamışsınız,hiçbişeyi bahane eden yok ,ben ankaraya 90 dak ka maç seyredecem diye 6.5 saat git 6.5 sat dön 13 saat yol tepmiş biriyim,defalarca hemde,istanbuldaki büyütülmüş takımlarla oynadığımız belki 3 4 maç hariç hepsinede gitmiş biriyim,o saydığım zorlukları yaşayarakda olsa maçların hepsine gitmiş biriyim,bazıları olimpiyatı dolduramadınız filan yazmış,olimpiyattaki tüm maçlara gitmiş biriolarak 10 binden aşşağı seyircimizin olduğu maç hatırlamıyorum,buraların şartlarını bilmeyenlere biraz bahsetmek istedim sivassporun maçına destek olmak için kadıköye gidiyorsun,50 tl yide ödemeyi kabul ediyorsun bilet verilmiyor,yok internetten biletixe üye olacaksın ,yok şifre alacaksın ,yok şifreyi girip kredi kartıyla bilet alacaksın diyip yolluyorlar ,bizde biliyoruz 3 tl verip fb lilerin arasında sevinmeden maçseyretmesini ,gidip karaborsa fb lilerin kombinesiyle maç seyrettik mecburen ,siz bilirmisiniz ikitellide gece 11 de maç bitiminde yolda seni kimse almayıp taaa otoyola kadar yürümeyi,yeni metro yapıldı ozamanlar metro yoktu,şartları bilmek lazım,ayrıca hakem hatalarını protesto etmek için tff önünde basın toplantısına katılan 20 kişiden biride benim ,o resimdeki kırmızı kazaklının atkısıda benim atkım, kimsede beni hiçbir maça davet etmedi kimsede ışınlamadı birileri madalya takacak şilt verecek diyede gitmedim içimdeki sivasspor aşkı beni yollara düşürdü ,2 bin kişi gelmek için söz vermiş gelmemiş döneklik etmiş yanii,istanbulda şukadar sivaslı var diye hesap yapmakda doğru değil ,kafa kağıdında sivas yazan herkes sivaslı değildir,şimdi size basit hesapla toplasan100 bin hakiki sivaslı var derimde ,yok bölücülük yapıyorsun ,yok siyaset yapıyorsun derler diye yazmıyorum,yiğidoların ana yurdu sivastır,istanbul meydanında değil 4eylül meydanında[stadında] belli olur kimin yiğido, kimin yiğidoş olduğu ,yiğidoşlara lafım yok adamdan ,insandan saymaya değmez,yiğidolar stadı doldurup destek olsun yeter ,bilip bilmedende boş boş sallamayın kimseye
Sivas'ta ki tAraftarda boş istanbulda ki taraftarda herkes kendinden sorumlu sen îstanbula ben Sivas'ta maçlara gidiyorsam gerisini boş ver,sivası'lının be önünden gidilir nede arkasından