Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: SİVAS BELEDİYE OTOBÜSLERİNİ PROTESTO EDİYOR
Alt 11.03.2015, 01:40   #10
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: SİVAS BELEDİYE OTOBÜSLERİNİ PROTESTO EDİYOR

Alıntı:
bahbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konudada bir şeyler yapılması gerekiyor sekiztaş maçına cincon ve şenerbahçe formasıyla gelen oldu kapıdaki sözde güvenlikciler ve polisler SİVASSPOR taraftarının hazırlamış olduğu 58. dakika küçük kağıtlara ve Şehit Liderimiz Muhsin Başkanın pankartına atkısına karışacaklarına bu zibidileri SİVASSPOR taraftar bölümüne sokmasınlar...
Bu konuda size katılıyorum neden fb, gs vs formalı kişiler Sivasspor tribününe alınıyorlar? Bir kavga dövüş çıksa orada laf atan olsa bu sefer Sivasspor taraftarının adı kötüye çıkar ayıp değil mi yani? Hiç mi yüzleri kızarmadı o insanların. Yönetimin buna çözüm bulması gerekiyor o paçavralarla stadımıza girmesinler İSTEMİYORUZ!! Beşiktaş taraftarı havuz tribününe sokuldu oradan birleştirildi neden içeri alınıyorlar?? Alınmasınlar! Alınıyorlarsa da misafir tribüne sokulmasınlar diğer şehirleri geçiyorum bu maçta ben BİR TARAFTAR GRUBU İÇİNDEYDİM ÇOK SES VARDI DUYAMIYORUM DİYE MERDİVENLER ÜZERİNE GEÇTİM SADECE 30 SANİYE İLE 1 DAKİKA ARASINDA ABİMLE TELEFONDA KONUŞTUM DİYE ŞEREF YOKSUNU BİR POLİS SANKİ BEN BİR TERÖRİSTMİŞİM GİBİ AZARLADI NE HAKKI VARDI BUNU BANA YAPMAYA? TELEFONLA KONUŞMAM MI SUÇ, YOKSA MERDİVENDE 30 SANİYE DURMAM MI SUÇ, YOKSA SİVASSPOR TARAFTARI OLMAM MI! YETTİ ARTIK!

Kim ne iş yapıyorsa hakkıyla yapsın yönetim taraftarına suç bulmayı iyi biliyor önce taraftarına nasıl davranılıyor ona baksın! Ayıptır yeter artık insanız biz hayvan değiliz!
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...