Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 03.04.2016, 16:10   #54
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Yazmayı unuttum ,eğer sivassporun sol kanadında ,ortalama bir solaçık olsaydı adamgibi orta açan,bide adam gibi forvet olsaydı ,bursayı enaz 4-2 yenerdik,özetlere tekrar baktım,sivassporun en önemli mevkisinde oynayan beykan ,bomboş kaleye gol atamıyor,yanında müsait pozisyondaki atıfa vermeyip uzak kaledireğine orta yapıyor,burhan bomboş kaleye gol atamıyor,atıf herkesi çalımlıyor tam final pası verse golle burun buruna kalacakken,topu kaptırıyor ,adem desen sahada varlığı yokluğu belli değil,ortasahaya kazıkda diksen adem kadar faydalı olur,texsera filan hikaye ,ara transferde alınan oyuncular fos çıktı,baktığımızda ilerdeki 3 oyuncumuzda neredeyse hermaçta enaz 5 6 gol pozisyonuna giriyor,rakiplerde taş çatlasa 2 3 defa gelip golünü atıp galip geliyor,maçın skoruna baktığımızda,hocanın takımı yeterince motive edemediğini,korcanın oynatılmasının hata olduğunu,sarıkart kırmızıya dönmesede [hakemin kıyağı]yiğiti almaması ,maçın bitimine 5 dak kala burhanı çıkartması ,hocanın taktik hatası olarak görülebilir,faturayı direkt hocaya çıkartmasakda ,mağlubiyette mesut hocanında etkisi büyük,maalesef sivasspor ateş çemberinin içinden çıkamadı,hiçbir tahminimde tutmadı,2.yarıdaki Eskişehir,antalya,bursa maçlarından enaz 7 puan bekliyordum 1 puan aldık,yarın kayseri yenilirse 1 umut şansımız devam edebilir,kayserinin galibiyeti halinde ben alttaraftaki heyecanın noktalanacağını düşünüyorum,sivassporun diğer maçlarını değerlendirmek için rize-kayseri maçının sonucunu görmek lazım,işi çok zora soktuk diyebiliz
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...