Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Galibiyet güzel ama!!
Alt 11.11.2012, 11:26   #20
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Galibiyet güzel ama!!

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok güzel yazmışsın abi,bu grosiçki bizi verem ediyor. Aldığı topların çoğunu eziyor, maç içinde o kadar top alıp,o kadar hata yapan daha varmıdır. Bu millet maçı nasıl seyrediyor bilmiyorum.Grosçkiyi savunanlar gözlük taksın bu sezondaki maçlarını bi daha seyretsin belki o zaman görürler. Yav,hocası bile grosiçkiye neyin var niye böyle kötüsün diye soruyor,oda ailevi nedenlerim var,bu yüzden kötyüm,bende kendimi beğenmiyorum diyor lakin bizim tarftar grosiçkiye toz kondurmuyor.

Aptullah abi iyi yazmışsın ama eksik olmuş,Ermanı'da eleştirmeni beklerdim
Yav güzel kardeşim, A.Yiğit'in her yazısına avukat gibi sahiplenmekten vazgeçsen artık diyorum. Hiç mi senin fikirlerine uymayan bir yazısı yok ?

Bu arada en doğrusunu sen bilirsin sanırım. APTULLAH mu Abdulah 'mı?

Eleştirdiği ( Takıntılı olduğu ) futbolcuların formsuz olduğunu, takıma katkı yapmadıklarını her yiğido biliyor zaten. Ama asli görevi onlara form kazandırmak ve maçlara hazırlamak olan TEKNİK HEYET'i neden eleştirmezsin ? Futbolcu formunda değilse, vermezsin formayı o kadar. Onları bu halde sahaya süren Teknik heyete neden bir şey demez?
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...