Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivas'ta, F.Bahçe maçı öncesi son durum
Alt 22.05.2011, 01:35   #23
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivas'ta, F.Bahçe maçı öncesi son durum

Otelın onunde bende Vardım En Cok kufur Edenlerden Birisi de bendim Bundan da utanc değil Gurur Duyuyorum...İsteyen İstediği kadar yalakalıgını yapsın gelsın bana bjk li gs li desin..biz mersinde diyarbakırda kelle koltukda panzerler arasında Baska takımın peşinde değildik...

kimin kime 3 5 kurus para kazanıcak diye yalakalık yapacagı beni alakadar etmez...1 sene Sivasspor bayrağı asmayan esnaf satıslarını artıracak diye fenerbahce balonlarıyla bayraklarıyla donatıyor dukkanlarını...

Bugün Konusdugum televızyonlarda hep aynı seyı soyledım...Sivaslıyım ama .... yi desteklıyorum dıyenlerın yuzunden bu şehir sampıyon olamadı bursa oldu...Sizin gibi insanlar da oldugu sürece Bırakın Şehir kadıköy gibi olsn diyenler yüzünden de birşey olmaz bu Sivasspordan....

Elin Adamı gelip Alkollü alkollü sokaklarda gezerken Benim şehrimde elını kolunu sallayarak Sivas atkılı kardeslerıme laf atıp sağa sola satasıyorsa , Kadıköyde Yenilince Sivasın Yollarına Sarkısını çalıp Alay ediyorsa kimse onlara çiçek vermemi beklemesin..

Önüne bakan hiçbir fb taraftarıyla benım işim olmaz ama kalkıp otelımın onunde Burası Kadıköy Burdan Cıkıs Yok diye bağırıyorsa , Karsıdakı Sivassporlulara El kol Hareketleriyle tahrik ediyorsa Benden ordakilere Kimse hoşgörü beklemesin..

Esını Alıp fenerbahce takımını izlemeye otel önüne gidenler bir günde esiyle Tesislere Gitsin

Sefilix güzel bir yorum yapmış Hoşgörü göstermemizi isteyene Adres Belli Seneye İstanbuldakı maclarda stad önlerınde rakip tribün civarinda formanızla Bir gezin sağ çıkın Görelim sizleri de

Sizin yorumlarınızı okudukca İyi ki Siteden Ayrılmışım diyorum...EMRE
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...