Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kimse bu maçta bir şey aramasın
Alt 24.05.2011, 09:01   #45
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Kimse bu maçta bir şey aramasın

Alıntı:
Sivas_SporLu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım yanlış düşünüyosun ön yargılı olma sen benm kadar milliyetci olamassın ne demek gs li yada ts li ben baska bi takım tutsam bu sitede ne işim var yorum yaparken iki kere düşün bu mactan elde edilen para klübün kasasınamı gdıyo yoksa birilerinin cebinemi bunu nerden biliyosunda bu kadar rahat konusabılıyosun peki sunu acıkla fb li taraftarlara bilet 50 tl Sivasspor taraftarına 400 bunun mantıklı bi acıklamasını yap ismini anmak istemiyorum klüp baskanının istasyon caddesinde fb atkısı ile şampiyonlugu kutlaması bana bunlarn cevabı lazım ?
arkadaş senin milliyetçiliğine laf söyleyen yok.olaylara farklı pencereden bakıyoruz.üç büyütülmüşler dev bütçelerle mücadele ediyorlar.bu sene çok şükür ligde kaldık.seneye takımımızı daha iyi yerlerde görmek istiyorsak iyi transferler yapmamız lazım buda parayla oluyor.iddiamızın olmadığı bir maçı kulüp farklı açıdan değerlendirmiştir.ben başkana ve yönetime hüsnü niyetle bakıyorum.kazanılan paraların kulüp için harcanacağına inanıyorum.eğer maçı kazanmamızın veya berabere kalmamızın bizi konum itibariyle etkileyeceği bir maç olsaydı aynen sana katılırdım.biz istanbul lu taraftarlar olarak yeniçeri grubunu beğeniyor ve destekliyoruz.desteğinizin her zaman süreceğinede inanıyoruz.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla