Tekil Mesaj Gösterimi
Sivasspor İle Yola Devam
Alt 24.05.2011, 17:22   #74
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivasspor İle Yola Devam

Bazı arkadaşlarımız yapılan bazı hatalar nedeniyle Sivasspor'a , Sivas'a, Sivaslılara kızıyorlar ve küsüyorlar. Düşüncelerinde haklılık payları var. Artık takımı desteklemeyeceklerini söylüyorlar.

Ben şahsım adına kendilerine yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Aldıkları kararlara saygım sonsuz. Bu kararı almak da önemlidir. Kararlarını onlar adına destekliyorum. Böylesi belki de daha güzel olmuştur. Yeni başlangıçlar yapabileceğimizi düşünüyorum böylelikle.

Ben Sivasspor ile yoluma devam edeceğim. Takımımı her geçen gün daha fazla destekleyeceğim. Kimseye Sivas ile ilgili malzeme vermeyeceğim. Yapılan hataları da herkese genellemeyeceğim. Kendi yaptığımız hataları da başkalarının gözüne sokmaya çalışmayacağım. Hatalarımızın üstünü örtmeye çalışacağım. Mümkünse düzeltilmesi için uğraşacağım.

Özellikle son 1 haftada yaşananlarla ilgili olarak hatalı uygulamaların yanı sıra mantıklı bulduğum bazı durumlar da vardı. Bunların da kamuoyuna açıklanması taraftarıyım. Gelecek hafta genel kurul sonrası Başkanımızın Halkla ve Taraftarlar İlişkiler konusunda profosyonel bir yönetici görevlendirmesini istiyorum.

Ayrıca çok iyi bir Tanıtım Medya Sorumlusu'na ihtiyaç var. Çünkü son hafta gördükkü yerel basın ulusala taşıdığı haberler konusunda sıkıntı oluşturuyor. Haberlerin veriliş biçimi Sivas'ı tanıtmaktan ve anlatmaktan çok sanki Sivas bütünüyle tek tip düşünürmüş gibi gösterilir şekilde.

Bundan sonra da ömrümün sonuna kadar kişilere, uygulamalara, birilerine kızarak takımımı terketmeyeceğim ve değişen şartlara ve zamana göre değil sonuna kadar Sivassporlu kalmaya devam ederek varsa hatalar "kol kırılır yen içinde kalır" anlayışıyla düzeltilmesi için elimden geleni yapacağım.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sivasdergi'a Teşekkür Ediyor...