Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 11.06.2011, 00:22   #606
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
KaanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sabanoh bak güzel kardeşim burada sorun senin birini eleştirmen veye eleştirinin haklılığı değil. Birçok sivasspor sevdalısının ortak buluşma noktası olan bu forumda birisi çıkmış edindiği bilgileri iyiniyetle bizleri aydınlatmak amacıyla paylaşıyor sen ve bi arkadaş daha kalkıp eleştiriden ziyade laf koymak veya başka bir amaçla bu arkadaşa saldırıya geçmiş bulunuyorsunuz. Evet sizleri de görelim bi bakalım neler katıyorsunuz bu siteye..kendi bilgilerinizi paylaşın bir bilgilendirin buradaki taraftarları da ondan sonra bi mukayese yapalım bu arkadaşlar mı daha faydalı sen ve diğer arkadaş mı ..ne dersiniz ??
Gardas, benim simdiye kadar bu transfer bölümünde bir defa elestirdim Kaynakci_Ajan_Hayalci yi bunun üstüne birde küfür ediyorlar, ben burda ne yapacaktim tamam ben itim mi diyecektim
Benim sizin kadar veya daha çok Sivasspor aski var.
Hiç bir maçi kasirmam memleketime geldigimde ve Sivassporun bu kötü durumunu görünce canim aciyor.
Dogru düzgün transfer olmadigi isin, Faty de iyi degil(fransada yasadigim isin iyi bilirim), tabiki transfer dedikodulari yanlis çikinca sinirleniyirom.
Ben özür dilemeyi de bilirm Kaynakci_Ajan_Hayalci nin verdigi bir mesajda göründügü gibi, fakat onlar da elestirilere açik olacaklar.
Saglicakla
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır