Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 11.06.2011, 12:37   #627
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sayın arkadaşım kopyala yapıştırı ben yapmadım burdan ismini veremem bir arkadaşım bana yolladı ve öyle haberim oldu..zaten ben her gün siteye girebilen biri değilim...eğer bunca zamandır beni tanıyamadıysan helal olsun sana...

ikincisi ben eleştiriye açığım, yanlışım olunca da bunu düzeltmekten gocunmam bu bir erdemdir...ancak bu saygısızlık, karşısındaki insanı alaya alma boyutuna giderse buna açık değilim kusura bakmayın...ben bu sabonoh ve diallo nikli arkadaşları tanımam onlarla bi sorunum da yok ancak geçen transfer döneminden beri özellikle sabonoh arkadaşın benle bi alıp veremediği var???

üçüncüsü olayın başını ve daha öncesini iyice bi hatırlayın ve araştırın da kimin kimi linç etmeye çalıştığına siz karar verin....neyse bundan sonra bu olayın kapanması için daha bununla ilgili bişey yazmayacağım…

dördüncüsü de yakın zamana kadar bir kaç haber daha paylaştıktan sonra siteden elimi eteğimi çekeceğim, ilgili arkadaşlar ve buna seyirci kalanlar , site yönetiminden bu arkadaşlara müdahale etmeyenler bayram eder artık....
Kopyala yapistiri ben yapmadim diyorsun -> nasil bu forum da Kaynakci_Ajan_Hayalci nin altinda yeri var, bir anlat da bilelim(elinle mi yazdin hepsini teker teker)
O senin arkadasin da tam bir .... ama ona söyle korkakca gizlenmesin ve söylesin onun yaptigini ve konu bitsin.
Söylemesse bu konuyu kapatmam ben.
Ben bir daha durduk yere elestiri yapmiyacagim ama burda senin nickinle baska siteden aldigin veya baskalari senden önce yazmis oldugu ismi, veya tahmin yürütme(pronostik yani ) istemiyorum(rica dir yanlis anlama ).
Senden isim istiyoruz biz tahmin degil.
Tahminleri biz de yapabiliriz ama sen daha iyi kaynakcisin(ironik degil).
Fransiz Halile bir sey söyliyecegim, eger sana göre allah belani versin yada çirkef küfür degilse, ben sana o laflari söyliyorum ok mi canim.

Hayalkafe kardesim hatirlarsan (tabiki hatirliyorsun) ben sana kis mercato sunda bana kaynaklarini söylersen inanirim sana demistim ama postamda hiç bir cevap yoktu.
Tabi mecbur degilsin bana söylemeye ama en azindan cevap verebilirdin.
Bu arada enayi lafindan özür dilerim.Avanak desem daha mi kibar (soru bu, fransada yasadigim isin pek fazla bilmem).
Neyse son olarak demek istedigim tek kelime var : SIVASSPOR
Saygilarla
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sabanoh'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...