Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 28.12.2005, 08:03   #355
gurun_mardin
Acemi Yiğido

gurun_mardin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 gurun_mardin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

işte ben sizden bir cevap bekliyordum.Benim baştan beri kızdığım konuyu okuduysanız anlamışsınızdır.Forum olarak Sivas'ın ünlüleri adıyla bir forum açıldı.Bu güzel bir konu.Ama Sivas'ın ünlüsü ne demek.Türkiye'de herkesin tanıdığı bir sivaslı ünlü biri demek.Örneğin sanatçı,futbolcu,şair vb.Ama forum belli bir noktadan sonra hedefinden sapmaya başladı.Kimi dedi en ünlü benim.Kimi dedi en ünlü A üyesidir diye.Ama en çok da sizin adınız geçiyordu ünlü olarak.Ben de en sonunda kızdım kim bu Arif Yılmaz ben tanımıyorum.Forumu hedefinden saptırdınız çöplüğe çevirdiniz dedim.Fakat bu lafım üzerine sitenin iki üyesi(onlar kendilerini biliyor isim vermiyorum) tutmuş diyorlar şu Mardin'liyi Arif'e yollayayım bir üfürsün kendine gelsin diye.Bunlar ayıp şeyler.Sonuçta hepimiz hemşeriyiz.Bu site sayesinde çoğu kişi yeni tanıştı birbiriyle.Sizin hakkınızda yazdığım siyasetçi konusuna gelince.Bu iki arkadaş sizi ünlü biri diye tanıtınca ben de sizin hakkınızda bir araştırma yaptım.Araştırmama siteye üye olan arkadaşlarımdan biri yardım etti(İsmini vermiyorum-msn de devamlı konuşuyoruz).Ve sizin bir partinin Gebze İl Teşkilatında yönetici olduğunuzu öğrenmiş ve bana bunu söyledi.Ben de bunun üzerine çok sinirlendim.Sivassporumuz için açılan bir sitenin siyaset yapma yerine dönüşmüş olmasına.Ama ben en çok sizden bir cevap bekledim.Sağolun sonunda bir cevap verdiniz.Sonunda tanışmış olduk.Benim adım da İlmen.Sivas/Gürün'lüyüm.Şu an Mardin'de yaşıyorum.Site yöneticilerindende şunu rica edeyim.Sivas'ın ünlüleri adıyla açılmış olan bu forumu lütfen kapatın.Yoksa birbirimizin kalbini kırmaya devam edeceğiz.Bu arada foruma tekrar giremezsem herkesin yeni yılı ve mübarek Kurban Bayramı kutlu olsun.Herkese iyi bayramlar.
gurun_mardin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla