Tekil Mesaj Gösterimi
Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,
Alt 22.05.2016, 14:28   #1
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 309 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,

Kıymetli yiğidolar,

Mesut Bakkal hocamızla PTT liginde de yola devam etmeliyiz. Eğer, Sayın Bülent Uygun gelmeyecekse tek tercihim Mesut Bakkal'dır. Çünkü,
1) Anadolu evladıdır. İyi niyetlidir. Bizden biridir. STSL yi çok iyi tanımaktadır.

2)
Biraz eleştirmiş olabilirim ancak, ben gerçekçiyim. Klubumüzün yüksek menfaatleri bizi ekonomik olmaya zorluyor.

3)
Elindeki kadroya yeni eklemeler yaparak önümüzdeki yıl M.Sivassporu yeniden STSL ye çıkaracaktır, içtenlikle inanıyorum.

4) Yok PTT den çıkmak çok zormuş. Hayır, bize göre zor değil. Biz kenetlenmiş çok özel bir klubüz. Şehrimiz yarı muhafazakar. Dış göç almamış. Yani kendimize yeteriz.

5) Ben büyük başkan sayın Mecnun Otyakmaz'ın muhteşem dönüşler yapacağına inanıyorum. Kişileri çok yüceltmeyi hiç tasvip etmem ama bizim başkanımız Mecnun Otyakmaz'ın çok iyi bir insan olduğuna inanırım her zaman. STSL de yada başka ligde İlhan Cavcav, Aziz Yıldırım dan başka doğal bir lider var mı? Vardır ama sadece bir tanedir. O da sayın Mecnun Otyakmaz'dır.

6) Eski savunma ağırlıklı futbolumuza hızla döneceğiz. Saldırmak yok. Savunmak var. Korkulan takım olma hüviyetimizi yeniden kazanmak zorundayız. STSL ye yeniden döndüğümüzde hesap soracağımız o kadar çok takım var ki. O hesapları mutlaka soracağız Allah'ın izni ile. Antalyaspor, Akhisarspor, Kayserispor, Bursaspor, Fenerbahçe ilk aklıma gelenler. Bunlarla oynanan ikinci yarı maçlarının (2015-2016 STSL ) sonuçlarını yiğidolar unutmadı. Yok FB son maçta Gaziantepten gelen habere göre oynamış. Maç analiz edilsin, bunun gerçek dışı olduğu anlaşılır.

Ben böyle düşündüm kıymetli yiğidolar. Bütün görüşler analiz edilsin ve bir sentez çıksın hayırlısıyla.