Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 28.06.2016, 09:01   #179
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Öncelikle sağda solda setcusun yollanacaği yazıyor,bunu bana kimse izah edemez,belki akhisarmaçında hatalı gol yedi,belki küme düşmemizdede payı oldu,bana göre herkesin payı olduda,bu lig için yeterli kalecidir,süperlige çıkmadan önce ,cengiz diye kaleci vardı çokda iyi kaleciydi,ne hikmetse yolladılar,bülent uygunuda yolladılar ,biri atan ,attıran ,diğeride tutandı,o sezon çıkamadık ,çıkamayışımızın en büyük nedenide Bülent uygun ve cengizin yollanmasıydı,bu kararı alanlar o sezon sivassporu süper lige çıkartırmamış oldular,ben bu farkı belirtmeye çalışıyorum,eğerki hoca ve yönetim diyorsaki ,biz yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmak istemiyoruz ,onada saygı duyarım,tolga molga sivassporu şampiyon filan yapamaz ,hayrı olsa altınorduya olurdu şampiyon yapardı,klasik 2 lig klasman kalecisi ,setcusın kramponu etmez,bu takım ne çektiyse,şapkadan tavşan çıkarmaya kalkan yöneticiler,hocalar ve çok bilmiş futbol profesörü ,futbol dehası ,takımı ilk haftadan küme düşürüp,busenede lig başlamadan küme düşüren ,rıza hocayı beğenmeyen,r.carlosu beğenmeyen,hoca bile olmayan okana ,sergene bayılan,70 li yılların ortamına göre futbol anlayışı olan mesut bakkala bayılan ,sonrada pişman olan ,kişilerden çekti,okan bizi uçurur,sergen bizi kaçırır,mesut hoca uzaya yollar deyip ,takımı küme düşürtenler ,bugün aynı hataları tekrarlıyorlar,macera aramaya gerek yok,taneseyi yolla,texserayı yolla,huseyini yolla ama setcusa dokunma, eyy hoca ,ey yönetim,yanlış yoldasınız bunu bilesiniz diyorum .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...