Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 21.05.2013, 09:37   #28
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yav siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Dünya çapında bir yıldız dünyada tüm takımlar arasında tutmuş Sivasspor'u tercih etmiş, bundan gurur duymanız gerekirken siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

2010 Ekim ayından beri yaklaşık 2,5 sezondur Sivasspor'u çalıştıran, Sivas'lı öz evladımız olan, Türk hoca takıma ne verdi de, dünya çapında ki bir adam veremesin. Ben her zaman söylüyorum, şehir olarak, ekonomi olarak bir parlaklığımız yok o yüzden takımımızın parlaması için, adının duyulması için "vizyonu ve misyonu olan hocalara ihtiyacı var" diye. Bakın daha gelmeden, İspanya, Rusya, Almanya, Brezilya ve FİFA'nın sitesi bizden, Sivasspor'dan bahsetmeye başladı. Hele birde atsın imzayı o zaman görün çalkantıyı.

Sen şimdi bu dünya yıldızını bayraklarla, posterlerle, davullarla, meşalelerle, tezahüratlarla karşılasan, Fifa'nın sitelerinde video'un, fotoğrafların çıksa, şehire girişi, Lig Tv'de ve spor kanallarında verilse bir şey mi kaybedersin, çok şey mi kazanırsın?

Gazeteler sayfa sayfa bu konuyu yazmaz mı? Televizyonlar bunu göstermez mi? SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ? Geri kafalı mısınız, kafanız mı basmıyor, kıskanç mısınız, yoksa Bülent Uygun'un, Rıza Çalımbay'ın akrabaları mısınız?

Bakın size bir olay anlatayım sıcağı sıcağına .... Dün akşam İzmir Karşıyaka'da sahilde ailemle, çocuğumla yürüyüş yapıyorum sizlere yeminle söylüyorum, 3-4 kişilik bir grup sahilde hem balık tutuyorlar hemde "duydun mu, Sivasspor R.Carlos'u getirmiş" dedi. Diğeri de "hadi yaaa, vay anasını yav, nasıl getirmiş, gelmez o Türkiye'ye Sivas'a falan. Ama gelirse de reklama bak sen. Ulan adamlar bile neler yapıyor, biz Karşıyaka'da bir şey yok" diyor. Haydi gelin buyrun buradan yakın. Bütün TÜRKİYE çalkalanıyor, siz adamı beğenmiyorsunuz. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Bırakın adam bir denesin. Tecrübeli dediğiniz Rıza Çalımbay, tecrübeliydi de ne yaptı? Takımı düşme potasında aldı, düşme hattının üzerinde bıraktı. Ne tv'lerde adımız okundu, ne yorumcular Sivasspor süper futbol oynuyor dedi. Her hafta canımız g.tümüzde maçlar izledik YALAN MI?

Bırakın ön yargılı olmayı? Adamın vizyonu yeter bir kere. Fener'e gidecekmiş diyorsunuz. Yav gelsin bizi 2., 3. yapsın, Avrupa kupalarına soksun, önüne geleni devirsin adımızı 4 yıl önceki gibi duyursun sonra da isterse cehennemin dibine gitsin. Gelipte kök mü salacak, illa ki gidecek. Yeter ki, başarılı olsun.

Bakın şimdi onun sayesinde ne Kamil, ne Aatıf, ne Eneramo gitmek isteyecek kimbilir ne futbolcular gelmek isteyecek Sivas'a. Yeter ki adamla anlaşalım. Dar bakış açılı olmayın, geri kafalı olmayın. Ufkunuz olsun, hedefiniz olsun. Gelen bazı hocalar gibi dar düşünceli olmayın. İyi olacak merak etmeyin.

.
aynen katılıyorum. adamı dünyada tanımayan yok bizimkilerden beğenmeyenler var. körü körüne milliyetçilik yapmayalım.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı aozdemir'a Teşekkür Ediyor...