Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor'a prim sözü
Alt 09.03.2016, 10:05   #27
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'a prim sözü

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben oldum olası hem PRİM sistemine hem de Belediyelerin SPORA karışmasına hep karşı oldum.

Nedenlerini uzun uzun anlatırdım ama gereği yok.

Ama şu kadarını söyleyeyim, MİLLETİN - GARİBANIN - ASGARİ ÜCRETLE GEÇİNENLERİN PARASININ milyon dolarlık futbolculara verilmesi yanlıştır.

Bu 200.000 TL Sivas'ta BAkıma muhtaç 200 Aileye 1.000 TL olarak dağıtılsaydı çok daha doğru & anlamlı olurdu.
Dedikleriniz doğru olabilirde,elbetteki belediye asli görevini yapmak için çalışmalıdırda,öyle olmuyor işte,bugün böyle kuralda var aslındada,o kuralı takan kim?bugün izmir takımları enaz 20 yıldır süperligde yoklar,belediye azcık yardım etse devlet enselerine binip soruşturma açıyor,2.ligde ,3.liglerde,ball liglerinde birçok şehir takımı var manisa beld,van beld,erzurumbld ,vs... belediye bu takımlara destek olmazsa kilit vurulur,süper ligdeki takımlara bakacak olursak,3 büyütülmüşleri saymıyorum ,bunlara tüm türkiye sponsor zaten,ts desen hem belediyesi ,hem vekil ,bakan ,işadamı,devlet,tff ,medya hertürlü desteği veriyor,bursa desen belediyesi 40 bin kişilik stadını bile yaptı,konya desen,yine belediyesi 44 bin kişilik stadını yaptı,torku,kombassan,gibi şirketler belediyeyle ortak şekilde konyasopra destek veriyor,kayseri desen ,yıllar yılı belediye desteği altında,halende öyle,stadlarını belediyeyle ,işadamları yaptırdı,akhisar desen öyle,antep desen ,bu sezon küme düşecekti,eski bakanları ,şimdiki belediye başkanları devletten para akıttı borçları ödetti,transfer yasağı alacakken iyikötü kadro kurdurdu,osmanlı desen ,kabuk değiştirip adını Osmanlı koydular namı diğer ankara büyükşehir belediyedir gökçekin oğlu başkanıdır babasıda arkasında maddi manevii,,başakşehir desen eski adıyla İstanbul büyükşehir belediyedir,hem İstanbul belediyesinin desteği arkasındadır,taraftarı olmadığı halde 20 bin kişilik stadda yaptırmışlardır,hemde devleti yönetenlerle akrabalıkilişkileri ve ekonomik ilişkileri üst seviyededir,kasımpaşa desen İstanbul kökenli, işadamlarının,eski bjk li yöneticilerin işbaşında olduğu takımdır,beyoğlu belediyesinin otopark paralarının büyük kısmını aktardığı takımdır,eskişehir eğer belediye destek olmazsa 3.lige kadar parajütsüz düşecek takımdır,mersinde yıllardır ,bakan desteğiyle ,belediye desteğiyle ayaktalar,rizedesen demeye gerek yok heralde,başta milletin A... koyan milyar dolarlık ballı ihaleleri alan işadamı olmak üzere,kıyıları ,ormanları ,hazine arazilerini 3 30 paraya zimmetine geçiren müteahhitlerin desteği yetiyor zaten,belediyeye gerek kalmıyor,SİVAS desen ,heralde belediyeden 3 kuruş destek alamayan tek takımdır ,şurda 200 bin tl vermiş çokmu?vermemiş zaten daha ,sivas kazanırsa vereceğim demiş ,sivasspor ligde kalsında, gerekirse 2 trilyon daha versin neolacak
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla