Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 01.05.2016, 19:34   #63
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 383 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Hep dedim yine diyorum. Mesut Bakkalın hocalığını beğenen birisi değilim. Ancak hocalık bir maç değildi.

Diğer maçların aksine sabırlı oynadık. Aceleci davranmak. Skor ustunlugunu aldik. Akhisar da çok zorlaması bizi ancak o golu yemek ayiptir günahtır. Hoca napacak maçı 1-0 a kitlemis tamamlanmasını bekliyor.

Carlos sivasa büyük şeyler verdi. Ancak en büyük özelliğimizi aldı. Bu takım savunma yapmayı unuttu. Genetiğiyle oynandı takımın Lorant döneminden tut Bülent Uygun sonraki mesut bakkal dönemi hatta riza çalımbay 3 forvetle oynarken dahi takım çok az bireysel hatadan gol yiyordu. Carlostan sonra akıl almaz bireysel hatadan goller yedik. Ancak bugün ki cidden ayrı birseydi. Ayagini kaldirmasa top çarpacak ayağına. Son dakikaları gelmiş maçın vur tribüne at. Vallahi eğer rakip Akhisar değil kayseri Eskişehir Gaziantep olsa maçı satmış derdim. Bireysel hata diyip baglayalim bu aptallığı , ahmaklığı , salakligi...

Petkovicten sonra bir tane düzgün kaleci bulamaz mi takım? 5 yıldır kalecisiz oynuyoruz
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Okka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...