Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 27.11.2014, 18:31   #22
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eleştirmeyin demiyorum ama hiçbir şeyi hesaba katmadan yapıyorlar sebastia. 3 senedir adam gitsin gitsin tamam bende gördüğüm şeyler var. Ama kim gelecek. Ben mi bulayım diyor arkadaş. Bulacak olan Sivasın ahalisi ise ister zengini ister fakiri bulsun o zaman. Ben o kadarını bilmem. Ama adam kendini bildi bileli Sivasspora hizmet ediyor. Şimdi acıklamalarını da gördünüz başkanın. Ama yapılan ver yansına destek verelim diyoruz 3 defa yaptık sayfada millet bize küfr ediyor size sorduğum soruları soruyor. Bana şuan yapılacak en mantıklı olanı söyleyin. Tamam hadi ben boş yere konuşuyorum yandaşım adını ne koyarsanız. bana sadece merak ettğim su konu hakkına bilgi verin. Bende diyeyim ki ha dşündüğüm zaman evet doğru diyip bene gönül rahatlığıyla söyleleyim. Esentepeli kardeş sende doğru söylüyorsun evet bölünmüşlük var.Kimse istemez böyle birşey olmasını o tribünler tek yumruk yeri geldiğinde bir araya gelip herşeye çözüm arasınlar. 90 dk susmayan gerçekten birbirini sahiplenen insanlarımız olsun isterim. Ama çok başlılıkla değil. Herkes birşeye bakıp küsüp gidiyor. Bunun tek çözümü dernekçiliktir. Aklı başında olan insanlarn dernekciliği.
Bak yine aynı şeyi yapıyorsun. Hiçbir şeyi hesaba katmadan eleştirmek değil bu. Eleştirilere yanıt gelmeyince durum istenmeyen bir noktaya geldi. Geçen sezonun devre arasından beri söylüyoruz transfer konusunda yapılan hataları. İnsan göz göre göre yapılan yanlışlara bakıp da sessiz kalamıyor. Bugün 16. sırada olmamızın en büyük sorumlusu yönetimdir. Kadro yetersiz diye bas bas bağırdık burada. Bizim gördüğümüzü nasıl olur da kulübün içindeki insanlar göremez? Ama görmediklerinden değil, bile bile transfer yapmadılar. Başkan çıkıp oyuncu havuzu falan dedi. Ya sen transfer yapma niyetindeysen oyuncu izlemeye 1 sene önceden başlarsın kalkıp da yazın mı bu işe soyunuyorsun? Şimdi çok güzel söylüyorsunuz yıllardır kulüp yönetiyorlar, bir sürü başarılar geldi onlar sayesinde falan diye bizim hizmetlerine hiçbir lafımız yok helal olsun Mecnun başkan adam gibi adamdır lakin yıllardır kulüp yöneten insanların artık bu hatalara düşmeleri bizi çileden çıkarıyor. Transfer de daha dikkatli olunsun çok şey mi istiyoruz?
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla