Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Bu kadar tecrübe yetmedi mi?
Alt 12.02.2011, 21:35   #18
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Bu kadar tecrübe yetmedi mi?

TECRÜBE HERZAMAN çok önemlidir,maalesef ne yönetim ,ne teknik hocamız,nede bazı oyuncular,geçmişten ders çıkartmamışlar,önce yönetim ders çıkartmamış,takımı bülent uygunun oyuncağı yaptırdınız,daıttırdınız,giden oyuncuların yerini doldurmadınız,paraya kıymadınız,sonra korku belasına,internetten,hoca buldunuz,sonra onun aldığı,kazmaları bize seyrettirdiniz,hal böyleyken ,bu takımı iyi oyuncularla,takviye yapmadınız nerde ucuz ,yaşlı,kazma adam var,sivasspora kazandırdınız,sonra küçük düşünen mesut hoca küme düşmemeye oynuyacak ,kadro kurdu,bu takımın bu ligi ,götüremiyeceğini anlamak için,müneccim olmaya gerek yok,haftalarca diallo gibi bir adamı sedat gibi kazmaya tercih etti,nezaman diallo kadroya girdi sivas defansı toparlanmış görüntü verdi,osakat lanınca ivanovsta sakatlanınca sedatda ya sakat ,ya cezalı,olunca ,takım defanssız kaldı,dişdoktorundan kalp cerahı yapmaya çalışmanın anlamı yok,hayrettin,stoper olursa at nalındanda gramofon iğnesi olur,idareten oynuyor. sonuç ortada,insallh rıza hoca artık gerçekleri görür,kazma sedat bile bu defansda çok iş yapar,sağlamsa oynatın,ivanosta takıma girince azda olsa defans toparlanır,gecen yıl keitanın müthiş savasmasıyla aldığımız beraberliklerle ligde kaldık,takım oyundan düşünce orta sahada daha çok görev ver rıza hocam,cihanda ermandan,daha çok mücadele veriyor,daha fazla sans verilmeli,korcan ilk maçtaki ürkekliğini atlatmış ancak ,yerini yeni kaleciye bırakmalı ,inatlaşmanın bu takıma fayda getirmeyeceğini herkesin görmesi gerekir,son olarak artık orta sıradan kimseyi aramıza alamayız bence,düşmeme yarışı,konya,buca ,sivas arasında geçecek gibi,biz bu takımlardan daha iyi oynuyoruz,zor maçlarımızda azaldı,iyi oynuyoruz,bu takımın küme düşmiyeceğine yürekten inanıyorum,bunu neye göre diyorum,sezon başından beri,ts,manisa .belediye maçları hariç,çok kötü oynadığımız maç yok,berabere kaldığımız maçları kazanacak kadar.yenildiğimiz maçlarıda berabere kalacak kadar oynadık.şanssızlık,beceriksizl ik.vede çok önemli hakem kararları yüzünden çok puan kaybettik.tüm yiğidoların takıma ve hocamıza sahip ve destek olması en üyük dileğim.HÜKÜMET DÜŞER,ENFLASYON DÜŞER,SİVASSPOR DÜŞMEEZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla