Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeni TD Osman Özköylü'ye güvenoylaması
Alt 02.06.2016, 14:37   #20
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Yeni TD Osman Özköylü'ye güvenoylaması

Alıntı:
halilxx58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abicim yorumlarini hep severek okurum, fakat senin yazdigin bu kadro'nun basina saglam bir hoca gecirirsek uefa'ya oynar bu takim. Ama Setkus, Boye, Aatif, Kone, Etzaz, Texeira, belki Oumari, Burhan ve hatta Adem PTT'de bizle olmak istemez diye düsünüyorum. Zaten ücretleride fazla gelir.
Transferler icin ise Bursanin tek sag beki Erdem, Kasimpasa'da iyi bir sezon geciren Hakan (tapusu bizim olsa bile ) ve Ferhat Kiraz'da ptt ligine gelmezler. Ferhat zaten Bursaya transfer olmadan bile kabul etmedi bizi simdimi gelsin
Adaş önemli olan krizi yönetebilmek.. Yönetim bu krizi ya çok para haracayarak mı çözecek, ya elindekileri bir bir satıp kadro riskine giripte mi çözecek onu kendileri bilir..

Ama Kayseri düştüğünde Bobo-Nobre-Simiç-Bisesvar- Hakan arıkan gibi as oyuncularını elinde tutmasını bildi ve ertesi sene geri çıktu süper lige..

Karabük ise; elindeki oyuncuların nerdeyse tamamını satıp, PTT Lig oyuncularıyla mücadele etti ve o da son dakikada iinci olarak süper lige çıktı..

Alanyaspor ise çok farklı; hep bulunduğu ligleri hazmede hazmede Süper Lige'e çıktı..

Ben diyorum ki; bizim ne Karabük gibi yaz boz tahtası yapacak bir durumumuz var, ne de Alanya kadar sabredecek zamanımız..
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...