Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: süper lig haberleri
Alt 12.01.2009, 15:26   #26
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 955 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: süper lig haberleri

Abdülkadir'in Carlos aşkı!
Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Abdülkadir Kayalı, hayranı olduğu Roberto Carlos ile aynı takımda yer almanın kendisine farklı duygular yaşatığını belirtti.
Kulübün internet sitesinde, Brezilyalı yıldız ile çektirdiği fotoğraflara ve açıklamalarına yer verilen 18 yaşındaki futbolcu, ''Daha düne kadar posteri duvarımda asılı olan Roberto Carlos ile antrenmana çıkıyorum. O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey'' şeklinde ifadelerle duygularını dile getirdi.

Roberto Carlos ile iyi anlaştığı belirtilen Abdülkadir, yeni takımındaki tecrübeli isimlerden öğreneceği çok şey olduğunu anlatarak, şunları kaydetti:

''Çok kaliteli bir takıma geldiğimin farkındayım. Buradaki oyuncular, gerçekten de bireysel anlamda özellikleri olan, özel oyuncular. Antrenmanlarda, oyun içinde takımdaki oyuncuların neler yapmak istediğini çok iyi anlıyorum. Buradaki her bir oyuncu gerçek birer yıldız. Futbolumu geliştirmek adına onlardan çok şey öğreneceğim. Daha düne kadar posteri duvarımda asılı olan Roberto Carlos'la birlikte antrenmana çıkıyorum. O bana pas veriyor, ben ona pas veriyorum, onunla şakalaşıyorum. Bu bile benim için inanılmaz bir şey. Çok farklı duygular yaşıyorum. Fenerbahçe'nin niçin büyük bir takım olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.''
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla