Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: süper lig haberleri
Alt 12.01.2009, 15:26   #27
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 955 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: süper lig haberleri

Ali ve Tuna üzgün değil!
Beşiktaş'tan ayrılarak Bursaspor'a transfer olan savunma oyuncuları Ali Tandoğan ve Tuna Üzümcü, üzgün olmadıklarını söylediler.

Bursaspor'un Beşiktaş'tan renklerine bağladığı Ali Tandoğan ve Tuna Üzümcü, İHA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'tan ayrılışını kadere bağlayan tecrübeli futbolcu Ali Tandoğan, "Her şey kader-kısmet meselesi. Demek ki Beşiktaş'ta oynayacağımız süre bu kadarmış. Bursaspor'a geldiğim için mutluyum. Birçok kulüp beni istedi ancak Bursaspor'a daha önce söz verdiğim için buradayım. Bursaspor camiasını iyi yerlere taşımak istiyoruz" diye konuştu.

Beşiktaş'ta 3.5 sene geçirdikten sonra yollarının ayrıldığını ve bu konuda daha fazla konuşmanın fayda getirmeyeceğini ifade eden Ali Tandoğan, "İnsanlar neyin ne olduğunu görecek. Beşiktaş'tan ilk ayrıldığımda üzülmüşüm ama Bursaspor'a gelince bu üzüntüm geride kaldı" dedi.

Tuna Üzümcü de, Beşiktaş'ta şanssız bir dönem geçirdikten sonra yeni takımına geldiği için mutlu olduğunu ifade ederek, "Beşiktaş'ta iyi bir sezon başı dönemi geçirdikten sonra, sakatlıklar ve fazla forma şansı verilmemesinden dolayı şanssız bir dönem geçirdim. Artık Beşiktaş dönemi geride kaldı. Ertuğrul Sağlam, Bursaspor'un başına geçtikten sonra beni çağırdı ve bende seve seve gelebileceğimi söyledim. Geçmiş geçmişte kaldı. Beşiktaş'ta çalışmaktan keyif aldım. Artık çalışmak istediğim hoca ve oynamak istediğim kulüpteyim. Ayrıldıktan sonra sadece, 'Gitti oynayamadı' şeklindeki görüşlere üzüldüm. Bunun dışında bir üzüntüm yok" diye konuştu.
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla