Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sözün bittiği yerdeyiz
Alt 17.01.2011, 11:48   #8
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sözün bittiği yerdeyiz

Mustafa Abinin yazısı güzel olmuş ama biraz eksikler var gibime geldi. Mesela neydi hala gol yiyoruz diyor abimiz.. Elbetteki yiyeceğiz ama bu gol yediğimiz maçlarda yeni oluşumlu kadromuzla hiç mücadele etmedik. Bazı arkadaşlar Son maçtaki 1-0 mağlubiyetimizde yeni transferlerin uyumundan bahsetmiş ama bu maçtada oynamadılar. Belki 10-15 dakika oynamış olabilirler lakin özellikle defans hattında bulunan oyuncular için bu bir ölçü değildir.

Benim tahmin ettiğim kadarı ile hala Rıza Hocamız acaba şu oyuncumu, bu oyuncumu ikilemesi yaşıyor. Aklında bu tereddütleri yaşaması doğal. Sezon başında alsaydım takımı keşke demeside bu maçlara yansıdı. Ama özellikle son transfer haberide gerçekleşirse ki -muhtemelen oldu gibi- hemen hemen sezon başı kadrosunu şimdiden oluşturdu. Sadece birliktelik sağlamaya kaldı iş. Hiç değilse bu sezon ayakta kalırsakki buna inanıyorum kalacağız, sezon başına 1-2 takviye ile çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum....

Mustafa abinin kadrosunda Keita ve yeni transfer edilecek santrafordan bahsedilmiyor. Umarım değerlendirmeleri içinde yer alır bizim için çok önemli oyunculardan birisi Keita.

Bu hafta ben GS maçından güzel sonuç bekliyorum. Umarım Mustafa abi ile bu maçı kutlarız

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla