Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor
Alt 23.04.2011, 09:01   #93
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çoook merak ediyorum acaba söylediklerinize kendiniz inanıyor musunuz? Bir iddia atmışsınız Başbakan böyle bir söz vermedi diye bir de hesap dökmüşsünüz ortaya hesap tutmuyor söylediklerinizle. AKEPE li olabilirsiniz sözüm yok. Başbakan böyle bir söz de vermemiş olabilir ona da sözüm yok çünkü ben kendisini hiç dinlemem ve dolayısıyla duymadım. Ben sadece şunu sorsam Sivas bunu mu hak ediyor özellikle de AKEPE ye nur topu gibi 4 milletvekili vermiş bir şehir olarak? Rizeden Urfadan GAYseriden ve cillop gibi stadlar yapılan şehirlerdeen neyimiz eksik?

*Demişsiniz ki iş merkezi yapılacak falan filan demişsiniz. AKEPE zihniyetinin alış veriş merkezi anlayışını PARKCITY de gördük
*

BAK BENDE AYNEN BUNU DİYORUM 25.000 NEYİMİZE YETMİYO KOSKACA PARCTİY BİTİRDİK . KUSURA BAKMADA BİZİM SİVASLILLAR DA VAR .. SİVASA SADIK DEGİL O YÜZDEN HİÇ BİRŞEYE LAİK DEGİLLER.. İSTANBULDAKİ . 800.000 SİVASLI ALMANYADA BULUNUNAN 3 MMİLYON SİVASLI FIRANSADA BULUUNAN 2 MİLYON SİVASLI GAYSERİDE BULUNAN 200.000 SİVASLIN YARISININ YARİSİ SİVASTA OLSUN .. O ZAMAN 25.000 BIRAKINDA.. 50.000 İSTEMESSEM NAMERDİM
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla