Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor Moral Buldu
Alt 15.08.2016, 11:35   #3
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Moral Buldu

Skor isterse 20-1 olsun,rakibin zayıflığına rağmen sivasspor bana zevk vermedi,süperligde trabzonu ezen ama yenilen,eskisehiri 2 maçtada ezen ama yenilen takımdan eser yok,bu takımın herşeyi atıf ve cicinyoymuşda haberimiz yokmuş,kanatlardan doğru dürüst orta yapan olmadı,ne ahmetcebeden cicinyo olur,nede ziyadan sol açık,solbek bekinde kalmalı ziyanın önünde adam gibi sol açık olmalı,yeni transferleri beğenmedim ,birtek leandro iş yapacak gibi,süperligden düşen kadro oynatılırsa daha verim alacağımızı düşünüyorum,ortasaha,solaçık,f orvet mevkii zayıf duruyor,oynayacağımız rakipler tokatın enaz 4 katı güçte olacaklar,yaratıcı ,kilidi açacak bir 10 numara yok,baralese bilerek pas atılmadığını seziyorum bu böyle olmaz,doğru dürüst oyun şablonu yok,şunu çok rahatlıkla söyleyebilirimki,sivasspordan 1 puan almayı yeterli gören hertakım o 1 puanı alır,bu tip maçlar lig için ölçü olamaz bunuda belirtmek lazım,umutsuzluk saçmakda istemiyorum,hazırlık maçlarında öyle yada böyle hiç yenilmedik,elbetteki bu ligin favori takımı sivasspordur ,lig başlayana kadar kadro oturtulur,tek tek kaliteli isimler var ,önemli olan takım olabilmek,herne olursa olsun bu ligde sivassporu zorlayacak enfazla 3 4 takım var ,onlarıda sivasspor alt etmeyi bilir,hele bi lig başlasın 5 6 hafta geçsin takım hakkında daha net fikir sahibi oluruz,ben takıma güveniyorum ,bu maçölçü değil
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...