Konu: Milan Cerny
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Milan Cerny
Alt 13.06.2011, 23:53   #29
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Milan Cerny

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Milan Cerny nin bazı videolarını youtube da izledim...Enteresan bir oyuncu..Genellikle sağ kantta oynuyor;ama orta sahanın sağında da hücuma yönelik oynayan bir oyuncu..Oldukça süratli ve teknik bir oyuncu..G.S. lı Aydın stilinde ama ondan daha sağlam yere basan bir oyuncu..Yine de izlemeden kesin yorum yapmak ne kadar doğru olur bilmiyorum...Oynadığı takım Slavia Prag ;Çek cumhuriyetinden Avrupa ülkelerine yıldız oyuncuları veren bir kulüp...Böyle bir kulüpten hem de geleceği parlak bir genç oyuncuyu almamız beni çok mutlu etti..Sivassporun bu yıl çok fazla hücum özelliği fazla olan ,teknik oyuncularla anlaşması tarftarları çok mutlu edecek...Şimdiden alınacak yabancı forvetti ve yerli forveti merak ediyorum...Tek eksiğimiz bence orta sahada çok iyi bir 10 numara..Bu oyuncuyu keşeke alabilsek;inanaın iyi bir 10 numara her takıma lazım..Bu oyuncuyu bulabilirsek kesin ilk 5 e oynarız...Şimdiden yeni oyunculardan kurulu sivassporu izlemeyi çok mmerak ediyorum..Milan CERNY sivasspora hayırlı ve uğurlu olsun;inşallah aynı Grosecki gibi iyi bir oyuncu daha takıma kazandırılımıştır...Yeni sivasspor inşallah ligi sallar ve kendine ilk 5 içinde yer bulur..
Çok haklısın kardeş. 10 numara mevkii için düşündüğüm tek bir isim var ve ayrıca
türk : ŞAHİN AYGÜNEŞ
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Esrarenqiz'a Teşekkür Ediyor...